bugün

Vicdan. Ama sadece erkekte değil, kadınlarda olması gereken bir özellik. Çünkü insan insan yapan şey, insannın vicdanıdır.
190, 95, 10 bin, 16+
beyin kısmını ben hallederim. düz adam olması yeterli. çok fazla işlev aramıyorum, bu kadar yeter bence.
Hepsi tamam da gozlerimden ates saçamıyorum lutfucum.
abuk sabuk şeyler yapmadan yalnız kalabilme gücü.
isviçre çakısı ve kemerdir.
Çok göreceli bir soru cok göreceli. Benim nezdimce kendinden ödün verme esirdir. Dedikodu yapmamısı ve sohbeti baska insanlar etrafından çevirmemesi. Kendine özen göstermesi insanları araç olarak görmemesi. Bir insanın yüzüne iyiyken arkadan kötü olmaması önemlidir.bir de Hazza yenik düşmemek gerekir. Farkındalık ve bilinçle önemli.
bıyık ve sakal. mmh.
iman.
Sünnetli iri bir alet.
Yeterince para.

Gerisi gelir zaten.
xy kromozomları, penis ve testis.
merhamet, merhametsiz insandan korkarim genel olarak. bunun disinda anlayis, sadakat ve agirbaslilik. karsi tarafin da bunlari isteme luksu elbette var.
kafa kağıdı.
Penis.

From an essentialist point of view.
içleri ısıtan bir gülümsemedir.

görsel
paradır. gerisi boş.

en azından bu dönemde.
Güler yüz ve merhamet, ince düşünce ve tutarlı davranışlar oldu mu tamamdır.
Beyin.
Muhatap olduğum her insandan beyin mr'ı isterim. Kıvrım yeteri kadar varsa, bir merhaba derim.

Tabi ki şaka tek bir cümlesinden beyin mr'ını ben çıkarırım.
Helal süt emmiş Stefan Salvatore´luk kafi.
Güç Para Merhamet Adamlık Onur Şeref ve hepsinde önce insan olması.
normal şartlarda karakter. fakat kadınların istediği paradır. para olsun gerisi teferruattır.
Vicdan, merhamet, pratik zeka.
ADAMLIK vesselam ..
onur ve şeref.
kadını için limitsiz kredi kartı.
Güvenilir olması, sevdiği kadını sahiplenip koruyabilmesi, eli yüzü düzgün olması yanında işinde gücünde ekmeğinin Peşinde olmasıdır.
2k'ya sahip olmalıdır. karakter ve kredi kartı...