1. 1.
    götü kaldırılmış eski sevgilidir.

eksi oyla birlikte gelen edit: anladım ki eski sevgilim buralarda.*
    edit2: başlık başıma kalmış.
    7 -3 ... fabala
  2. 2.
    (bkz: ararsam adam değilim)
    3 ... bana felsefe yapma ne olur
  3. 3.
    "tamam aramam, sende bana bir daha böyle sms atma." diye cevap vermek dengeleri sağlamaya olanak tanır.
    1 ... iceri terligi
  4. 4.
    türlü yüzsüzlüklerle aranmış bıktırılmış sevgilidir. ayrılmışsın, bitmiş artık.. ne salya sümük akıtıyosun artık.. dik dur.. ararsan tabi kızı habire, o da sana mesaj atıp beni bir daha arama diyecektir. ne var bunda .. bak yine kızdım ...

mazluuuum mazlumu getirin bana mazluuummm..........
    1 ... masculine
  5. 5.
    her gün bir şekilde adına başlık actırabilen sevgilidir. *
    2 ... portobello cadisi
  6. 6.
    maksimum 3-4 ay sonra geri dönüş yapıp paşalar gibi ''napıyorsun ? Merak ettim ? '' tarzı mesaj atan ya da arayan sevgilidir.
    1 ... idriskaptan
  7. 7.
    bir daha aranmaması gereken sevgilidir, aranmaktan hoşlanmıyor olabilir..

mesaj yoluyla iletişime geçiniz. *
    (bkz: öeh)
    1 ... vampzdisco
  8. 8.
    (bkz: aramam sormam bir daha club mix)
    2 -1 ... renewagner
  9. 9.
    o mesajı da telefondan bile değil de sözlükten atıyorsa uruspu çocuğudur.
    3 -2 ... yavuzum backs
  10. 10.
    gün olur, devran döner o arar. döngü budur ki; siktiri çekme sırası sizdedir. elbetteki isteğe göredir. hala seviyorsanız bile dönmemeniz konusunda ısrar edebilirim... ki şahsen 1.5 yıl harcadığım o'ndan şimdi nefret ediyorum, hala arasa da, görüşmek istese de nefret ediyorum. o günden bu güne kimseyi istemedim, güvenecek kimseyi de bulamadım, hayat bu şekilde çok zor, sevmek yarım intihardır...

neyse, velhasıl-ı kelam, bir sevgili böyle bir mesaj attıysa, aradan zaman geçip onunla barışılsa dahi ondan hayır gelmez. kuzu bu mevzuda yanılmaz, beni izlemeye devam edin...
    2 ... surudenayrilanidealistkuzu