bugün

--spoiler--

30 veya 40 yaşında adamsın, senin 1 senelik maaşınla ben 1 adet toka alıyorum.

--spoiler--

Bu utanç hepimizin.
--spoiler--
30 veya 40 yaşında adamsın, senin 1 senelik maaşınla ben 1 adet toka alıyorum.
--spoiler--

nasıl bir tokaymış bu amk? altından herhalde. toka yani.
Santino niye kızla uğraşıyorsun kanka, bu sözlüğü bu kadar ciddiye alma sebebin nedir?
son okuduklarım gözlerimi kanattı. ben gidiyorum bir daha zor gelirim bu başlığa.
Kavga zeytine gelen zamlardan dolayı çıkmış. Dağılabilirsiniz arkadaşlar.
Uzay muhtarını birkaç gün önce öve öve bitirememiş ve hatta yoldan geçen bir uzaylıyı durdursan kendisini hayırla yad edip uzayı köprülerle, yollarla donattığını söylediklerini aktarmıştım. Ah ah bilseydim o satırları yazar mıydım. Kolum kopaydı da o entryi girmeseydim. Üzgün ve kalbi kırık birine ağla zırla denir mi.. şaka şaka ağlasın dursun. Birkaç saat sonra ülkenin kaderini belirleyeceğiz ama kendileri yok aldatıldım yok zeytin benim için öldü artık gibi şeylerle kafamızı ütülüyor bu saatte.. 85 milyonun derdi de buydu zaten, evet.*
Artık Profil resmine zeytin yerine keçi boku koyarsın. Ona ithafen.
Bu balta sapı adam olmaz 3 günlük kişiyi profil fotosu yaparsa çok harcanır.
5 gün önce sözlüğe girmem diyip hala ortamda entry giren yazarımız. her neyse ben kız olduğunu yeni öğrendim. saçlarını gördüm. yüzünü göremedim. başarılar.
Adamdan ne istiyorsunuz kendi halinde biri.
sözünün eri biri değil demekki.
(img:#2286526)
asadafasd.
bağcı kuru sele var ondan yesin dehşet bi zeytin.
Sanırım tuzlu zeytin yemiş yangı yapıyor, çok susatır.
Kemal Sunal'ın meraklı köfteci filmindeki maydanoz denildiğinden itibaren dellendiği sahneleri gerçeğe dönüştüren yazar. Bu arkadaşımız da zeytin denilince delleniyor. Aman dikkat.*