bugün

son zamanlarda rte nin ülkesi denilerek hiçe sayılan reis-i cumhurtur kendileri efenim... ne oldu derseniz vallahi bende bilmiyorum yüksek ihtimal köşkte oturuyordur ancak ne yaptığı büyük bir muamma o_0
çankaya 1. noteri. en son milletvekilleri için olan geniş haklar vardı. onları onayladı. şimdi bir işi yok, geniş geniş takılıyor.
ne yapsın twitter'da takılıyor. ingiltere'de el sallarkene, pazar kazlıçeşme'de hanımla piknik yaparkene, çankaya köşkü'nde saklambaç oynamaca falan... hayat ona güzel.
başbakan sayın(!) recep tayyip erdoğan, ''sen evde otur. buradan bir yere ayrılma'' emri vermiştir.
amerikan gülü olmuştur kendisi. Amerikan projelerinin gerçekleşmesi için, elinden geleni yapmaktadır fakat yeni anayasa ve türk kimliğinin yok edilmesi projesi başarısız olunca, ilan eden yine gül olmuştur.
onada sansür getirmişler konuşamıyor. zaten konuşsa ne olacak klasik sözler.
hakikaten n'oldu acaba? ülkede türlü dalavereler dönüyor, biri operasyon diyor; öteki rüşvet, skandal var diyor ama abdullah gül'den ses yok. bak bu üç oldu! her seferinde bir köşeye çekilip kendini unutturuyor!
kendi fettullahın adamıdır. bu olaylarda aktif olması beklenmez.
bayram tebrikleri dışında ne zaman konuştuğu görülmüştü ki.
Kendini haziran seçimlerine kadar sotada tutmanın faydalRını gayet bilen köşeden kıs kıs gülen çiçek gibi abimizdir.
siktim öldü.
acaba kamer genç gibi çiçek mi suluyor ki!...
hala boğazdaki c.başkanlığı köşkünü işgal etmekte ve lüks içinde yaşayıp siyasi ikbal fırsatı doğmasını beklemektedir.
sanırım mahallesindeki güzide çay ocağında arkadaşlarına cumhurbaşkanlığı günlerini anlatıyordur.
hala devlet kasasından geçimini sağlamakta olup, istanbul
hakkıyla görevini yaptıktan sonra makamından ayrıldı.
helali hoş olsun.
güzel insan.
silktim öldü.
gül gül öldü.
dışişleri bakanıydı en son hatırladığımda.
merak edilen durum.

ne oldu buna ya hic ortalikta gozukmuyor?
Sular durulunca sazanlamayı bekliyor bir kenarda. Kayseri kurnazlığı sökmez artık maalesef. Rijit müdahalelerde bulunması gereken hadiselerde, yanmasın diye sucukları çeviriyordu.
(bkz: möööö)
Çıt kırıldım gül.