Mısır patlağı yiyerek seyrettiğim kavgadır.

https://www.sozcu.com.tr/...e-bu-kez-bim-var-7513030/

Yiyin birbirinizi, ete para vermeyin...

Bilmeyenler için not: bim şahsımın kadim dostları olan topbaş ailesine aittir.
Bim'i savunacak noktaya gelmek istemem, üstteki entrye den den koyup geçiyorum.

50 binden fazla çalışanı istihdam edip 3 kuruş karla bunu yapan şirketleri de salın cidden. Ben işemedim miki işedi modeli ile ekonomi yönetiliyor, çok tuhaf.

Neyse cidden yiyin birbirinizi ben migros'a gidiyorum. Cuma öğlenleri de açık, tavsiye ederim.
bu daha çok bim ve halk kavgasına dönüşecek gibi. şu an bim'i savunan muhalefet kendi ayağına sıkar.
Tayyip'e biraz ucu dokunan bir şey olduğu an anasını belliyorlar herkesin...
cidden yiyin birbirinizi ben zaten büyük alışverişlerimi dinci marketlerden yapmıyorum. Bizim mahallede bim yok, bir eksikliğini de hissetmedik şu güne kadar.
ümmetin arasına girilmez. bu açık.
kısa sürecek olan kavgadır. bim de ağır hükümetçi idi malum ama öyle tatava yaparlarsa yarın bir gün fetöcü ilan edilip içeri atılabilirler. market zincirinin başına da hali hazırda 4-5 yerden mayış alan badem bıyıklı bir abi ve türbanlı eşi kayyum olarak atanır.
Yakında bim fetocu ilan edilip mallarıni halka dagitabilirler.
(bkz: Bim kapatılsın)
Tabiki bu ekonomik krizin sorumlusu 3 harflilerdir neticede onlar yönetiyor ülkeyi (!).

Malum parti ve stepnesinin fetöcü ilan edeceklerdir bimi.
Bir gün şahsım dışında herkes fetöcü ilan edilecek, o zaman rahat edeceğiz.

Tabi bim'in fetöyle selamı olmamıştır demiyorum. Damadı unutmadık. Fakat güçten düşenin arkasında durmazlar. Kaldı ki fiyatları kasten yüksek tutuyorlarsa diğer market zincirleriyle nasıl rekabet ediyorlar? Alayı fetöcüyse ilk paragrafta dediğim yere geliyoruz.
kavgaysa şayet zararı gören vatandaş olur.
göstermelik yahut ''akıllı olun'' kabilinden kesilecek cezalar bu 3 lü şeye hiç dokunmaz. dokunsa bile ucu yine vatandaşa dokunur.
bu 3 lü şeyin yaptığı onlarca aleni hukuksuzluğa 1-2 gün emsal teşkil edecek kapatma cezası verebilecek var mı ona bakarım.
şu durum, ''o attı, bu tuttu öteki kaçtı'' hesabı.
Baktılar kendi hataları yüzünden enflasyon durmuyor sürekli tırmanıyor suçu atacak kişi arıyorlar.

Bim takdir ettiğim firmalardan birisidir. Sürekli kendini güncelleyen bir firma. File olayı iyi bir şey diğer yönden farklı farklı projeleri illa ki var ve olacak bir firma.

Binlerce kişiye istihdam sağlayan bir firmaya suçlama yapmak çok ilginç.

Galip Aykaç geçen yılda iyi konuştu şimdi de iyi konuşuyor.
Yobazların 20 yıllık akp sermayesine "üçlü şey" demesine vesile olmuştur.

Daha düne kadar pek memnundular. Muhalefet "bunların mağazalarını hiç değilse ara sokaklara sokmayın, küçük esnafı ezdirmeyin" derken hiç sallamıyorlardı.

Şahsım bunların tanrısı olmuş, beş vakit taptıkları odur vesselam..
Ahan da beş vakit şahsıma secde edenlerden birisi geldi.

Şahsımın yaptıklarını bir marifetmiş gibi anlatıyor. Çok zevklenmiş küfürbaz bunak.

dediğini aynen yapsın. Sakıncası yok. Ne de olsa "islami" sermayeye saldırmış olacak.
Bunlar aynı kaptan zıkkımlanmıyordu,iyi oldu hep beraber batıp yok olup giderler inşallah.