bugün

(bkz: uludağlıdan kullanılmış prezo)
vakti ile bir okulun en sexi ve en popüler hatunlarından birinin kullanılmış tangası bir açık arttırma sitesinde sahibini bulmuştur.
tangayı satın alan kişi tangaya istediğini yapabilme hakkınada sahip olmuştur.
bugunki hürriyet gazetesinde yapan kişinin bir erkek olduğu ifşa edilmiş olaydır.

http://www.nethaber.com/?h=59203
bazı kıvrak zekalı yurdum insanları tarafından olayı paraya dökmek için acılan sitenin acılmasına sebebiyet veren hadise.allah artık akıl fikir versindir insanlarımıza.

http://www.tangasinisatanhatun.com
türkiyemde ne çok sapık varmış dediğim oLay.

(bkz: türkiyeden kuLLanıLmış gerizekaLıLar)
havaların oldukça ısınmasından dolayı oldukça iğrenç kokması muhtemel tanga.
olay bilkentliden kullanılmış tanga değil, bilkentliden kullanılmış tanga yı alan kişidedir bence.. alıcısı olduktan sonra satsın her şeyini kime ne..
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
bu işi sırf geyik olsun, arkadaş ortamında kıkırdayacak bir şeyler bulalım, edalarında yapıyorsa buz kıracağı ile girilesicedir.

öbür taraftan gerçekten ihtiyacı olduğu için ve daha kötüsünü * yapmamak için kullanılmış tangasını feda ediyorsa; "yavrum kızım, tamam iyi hoş düşünmüşsünde bunun başka yolları da var" diğerekten uyarı amaçlı sadece tartaklanmalıdır.
1. yili kutlu olsun basligi. *
başarılı bir sosyolojik inceleme örneğidir. *
(bkz: kedidir o kedi)
muhtemelen "sütçü imamlı'dan satılık tanga" dan daha pahalı olması ihtimali olan tangadır. internetten tanga alacak arkadaşların tanganın yanında bir adet de öğrenci belgesi alması gerekir. "bilkentli görünümlü sütçü imamlı tangası"
bunun bi sonraki aşaması, kızın altında bişey olmayacağından ne olur diye düşündüren olay.
Tangamı alana ben bedava kampanyası bile yapabilecek durumda kaşarlaşmış tipteki kız öğrenciye (ne kadar öğrenci denirse artık) ait tanga.
kameralı chat sitelerinin revaçta olduğu dönemde, nette sık sık karşılaşılan ilanımsı mesaj.

üniversite yerine genelde yeditepe, bilkent falan yazıyorlardı. gerçek midir bilemem ama cam frog'da striptizle eşzamanlı yapılan resmen açık arttırma gibi bir olaya şahit olmuştum. tabi araştırmacı gazetecilik gereği orada bulunuyordum.