bugün

Joy FM'in sevilen dj'i. Easy Drive Home adında bir kuşağı vardır ki yeme de yanında yat.
imrendiğim kıskandığım yegane insan sesi, spordan bahsetsin siyasetsen bahsetsin en alakasız şeylerden bahsetsin oturur saatlerce dinlerim, sanki hikaye gibi ninni gibi gelir... nasıl bir ses tonudur o, insanı dinlendiriyor mayıştırıyor ruhunu okşuyor, bazen kızgın kumlardan serin sulara atlarmış gibi bir his veriyor.
onu tanımama vesile olan çok sevdiğim joy fm, şuan en azılı düşmanım durumunda. temcit pilavı gibi aynı şarkıları yayınlayan ve bunda ısrar eden joy fm'in zorba tavrına baş kaldırdığı için bilge kocaefe ve ekim baykara'nın işine son vermiş, dinleyiciden de kapağı yemişti.. kaç bahar geçti hala özlemekteyiz..
meraklısına çok yakın arkadaşı olan ve yakın zamanda işine son verilen Ayça şen başkan'ın radyosunda ( http://www.aycaevhali.com ) yayın yapıp özlemini ve özlemimizi gidermekte. seviyoruz seni Bilge kadın..
Hatırlıyorum da küçük bir ilçede lisedeyim elimin alında internetten başka hiçbir şeyim yok.ne konuşabileceğim bi arkadaşım ne yaptığım bi spor ne de hayatıma renk katacak bir aktivite.sonra onu tanıdım,bilge kocaefeyi.her akşam saat 17'de dinlerdim onu,yıllarca böyle devam etti bu durum.onun sessiz dinleyicisiydim.joyfm ayca ev hali derken yaklaşık 1 yıldır da justt fm'deyiz beraber.içimde bi inanç var bilge kocaefeyle ayaküstü de olsa biraz muhabbet edeceğime dair,bekliyorum efendim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar