bugün

biber gazı yiyerek ülke kurtaracağını sanan, popüler kültür peşinde dolanan, belki orda bi selin bulurum diye bekleyen yazarlar grubu. facebook ve twitter profilinde 234123 tane fotoğraf paylaşır. atlar zıplar, protesto eder. ondan sonra pazartesi işe gidip müdürün götünü yalar.

işte protestocu sözlükçü böyle.
o gazı daha önce yemeyenin bi halt olup olmadığı hakkında zerre kadar fikri olmayan yazarlarda var tabi...
selin bulup 31 çekeceğine selini bulup sikme derdindedir. selinler şakirte bırakılmamalı düşüncesinin ana karakteridir.
(bkz: bir göt yalayıcısının itirafları)
şakirtlerin ne denli utanmaz olduklarını göstermeyi bir halt sanmaları kadar acayip bir şey değildir. hiç kimse, biber gazı yemek için gösteriye katılmaz, ancak bu ülkede demokratik ifade özgürlüğünü kullanırken biber gazı yemeyi göze almak zorunda kalır. bu durum, türkiye'nin dünyaya rezil olmasına yol açmaktadır.
(bkz: bu biber gazı bir harika dostum)*

görsel

not: bak başbakanınız bile diyor.
haklı bir iş için yeniliyorsa, gelecekteki nesillere aktarılacak göğüsteki madalya gibidir. *
evde oturup göbek büyüten bir şakirtin içine ukte olan şeydir.
biber gazı atan polisin bir bok yaptığını sanan andaval akpcilere yeğdir.
var böyleleri yok değil.
sırf gaz yemek için gideniniz var. yalan söylemeyin. bunu evde kalıp göbek büyütme kılıfına da uydurmayın.
gaz yiyip bunu sosyal medya da gururla sunan insanın samimiyetine nasıl inanayım ben.
(bkz: a)
(bkz: n)
(bkz: a)
(bkz: n)

Baştan açıklayayım.ismini açıklamak istemediğim 3 arkadaşım ve benim isimlerimin baş harfi.tutuklanırsak diye korktuk.fhjefmsjh
gaz yiyerek vatan kurtardığını sanan yazardır.
(bkz: ergen)
siz beleş makarna yemeyi bir halt sanarken, biz bir şey diyor muyduk?
hepsindeki, o ülkeyi kurtarıyorum oğlum, bakın ben burdayım sizin için de savaşıyorum tiradları, o yüz ifadeleri gözyaşartıcıdır.

adeta bir birevhartttt, adeta bir spartalı, adeta bir tosun paşam...

klavye devrimbazı, tivitır delikanlısı...
biber gazı yedik ve ülkeyi kurtardık.

bir kaç güne anlarsınız.

tayyip bu saatten sonra taksime isterse 5 cami 50 avm 1500 rezidans yapsın.

çünkü artık başkanlık sistemi de hayal onun için, başkanlığın kendisi de. atıp tutuyordu son dönemim diye. bir kere inerse oradan akp den kimse onu geri getirmez. tayyip tamamen ve sonsuza kadar bitti.

halk hareketleri başkadır halkın öfkesi farklıdır diye yıllardır yazıyorum.

deniz gezmişi bilmeyen yok, o dönem cumhurbaşkanı kimmiş bilen var mı? a.gül, demirel, özal, a.sezer, mustafa kemal, inönü. aha bu 6 taneyi çıkart geriye zaten 5 adet kaldı. düşün lan bu 5 tane adamın kaçını biliyorsun.

halkın öfkesi farklıdır. öğrenin artık. ya da bir kaç güne tayyibe sorun o anlatır çünkü öğrenmiş olacak.
yanlış yoldadır. halbuki gösteriye katılıp onu yememek sanattır.
(bkz: ara tara)