bugün

salaklıktır. kız 5 sene boyunca ne erkeklerle çıkar, yiyişir, çıplak fotoğraflarını gönderir. ayrılır. ama siz kız her sevgili yaptığında dört gözle ayrılmasını beklersiniz. amk aptalları.
güçlü bacak kaslarına ve sağlam bir ciğere sahip oluğunuzu gösteren durumdur.
Tek kelime ile enayiliktir.
beş sene bir çocuğun peşinden koşarak ona okuma yazma öğretebilir, temel matematik bilgisi kazandırabilirsiniz. öğrenmeye açıksa türev integral bile alır insan beş senede.

gerizekalılarla uğraşmayı bırakıp işe yarar şeyler yapsanız uzaya çıkmıştık milletçe.

neymiş tekrarlıyoruz "uzaya çıkmamız an meselesi".
beş sene geçse de hala ilk günkü kadar şansı vardır. bir beş sene daha beklerse, maddi durumu iyi olup kız da evde kalmışsa belki evlenebilir.
sonunda evlenmeye karar verirlerse bir pet shop bulup kendi zevkine göre bir tasma seçsin.
Değil 5 sene, 75 sene koşsan da, kendine yazık edersin.
Deymez. Y büyük harfle okunacak.
(bkz: Penisin örümcek tutması)

Evet.
Hassas, ideal, mükemmel erkek kategorisinin üyelerinden biri olmadığınızı gösteren durum. Eğer olsaydınız en fazla iki-üç gün koşardınız. Tabi o ideal erkeklerden biri olmadığınız için daha uzun sürüyor. Onları arıyor, sizi unutuyorlar. Alışın.
Kız Ayda 5 kere sevişse, yılda 60, 5 yılda da 300 sevişmesine 31 çekerek tanıklık etmek demektir.
Beş çarpı üç yüz altmış beş eşittir emcekare.
Beş sene boyunca yapamadigin neyi yapicaksin ki karşı taraf bir fark gorucek sende? Vazgeç.
Sen bu kafayla çok 31çekersin kız kısmını yedirecen içirecen s*kecen.
Bazi kizlar var omur boyu kosmak istersin. Birkac tane biliyorum da isim verip rencide etmek istemiyorum.
Gram çekici olmadığı için, kadınlardan ilgi görmeyen, kendine alternatif yaratamayan çaresiz ezik erkek eylemi.
Olm onlar benim kuşağımdaydı.
Pencere... Mektup aşkıydı.
Güvendi.
Sadakatdı.

Şimdi o 5 senede 8 sevgiliyle "oruspuymuş" dersin.
Sen üzülürsün
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar