bugün

bey- ve -zade kelimelerinden oluşmuş,bileiş bir kelimedir.
bey- --soylu kimse
-zade --oğlu,evladı(*)

anlamına gelmekte olup,beyzade--bey oğlu anlamına gelmektedir. *
antalya beach park da tiki ciks olan insanların buluşma mekanı.Nargile içmek adı altında kadın veya erkek kesilir.pek işi olmayan bir insanın bile orda bulunanların %33.3 ünü tanıyor olması enterasandır.**

edit:özsüt gibi birşey
benim berber dükkanının ismidir..
beyoğlu'nda terkos pasajının içinde bir fasıl restaurant. yemekleri derken ordovr eh desek bile eti çok kötü. ama peruk saç amcanın bir sesi var. allaım bütün gün dinle dinle dinle. o ses için ben çiğ peynir(!) yerim. gerçekten çok güzel sesli bir adam. zeki müren olacak da sonradan dönmüş bir adam. sırf onun için oraya giderim o kadar yani. yalnız 1 saat kaldın üzdün beni.daha karpuz kescektik.
adapazarı'nda bir nargile kafe.
Beyoğlu'nda bir fasıl mekanıdır. Terkos'un içinden geçip de gece geç saat bu mekana ulaşmak bir eziyettir. berbat bir asansörle ulaşılır. asansörde her türlü berbat meslekten insan, sarhoş, kıro vb. ile karşılaşmak kaçınılmazdır. Ayrıca içerisi bir gecekondu gibidir. * Fiks menü fiyatı 45ken ordövr tabağı ve meyve suyu fiyatı da aynıdır. Ayrıca ara sıcakları gece 11'den sonra getiriyorlarmış. * eğlence de mide bulandırıcı cinsten geldi bana. *
türkiye'de genelde pek kullanılmayan isimdir. fakat babam bu ismi benim üzerimde denemek istemiş ve başarılı olmuştur.
(bkz: baba in nüfus memuru out)

not:erkek ismidir.
Silivri sahilinde hoş bi'mekan.
yazgan tarafından üretilen uygun fiyatlı beyaz şarap. mantarı açıldıktan sonra bir süre havalandırılırsa içimi çok daha hoş oluyor.
güncel Önemli Başlıklar