bugün

bizim beyzaaaaaymış lan bu yazarı! sahalara geri dönmesini can-ı gönülden dilerim efendim.
isminin mahmut ya da mehmet olduğunu düşündüğüm yazar.
(bkz: burası kasıyor ev var mı)
bırakın ulen kızı yazarı.
hababama yeni gelen öğrencidir kendisi. bir tür şakaya maruz kalmıştır. sanırım sözlükte en hızlı çaylak yapılan yazardır kendisi, kutluyoruz.
(bkz: hoşgelmiş)
daha gelir gelmez kızı korkutup, saçma sapan entryler girmesinden ötürü çaylak olan yazardır. kızlar kendisini gizlemesinde napsın artık? komploya gelmiştir.
sanırım sözlüğün en gözde kızı.
kıskandım şimdi,
dudaklarım inceldi sinirden! *
hadi ben gidiyorum yazatı. yarın buralar hep çaylak olacak. takmasın yazılanları bir kusurumuz oldu ise affola. bir geyiğe denk geldin o kadar. yazılanların amacı o. seninle alakalı değil yani.

gerçekten hoş geldin yazarı. hadi eyvallah.

cavit ve kapital karl siz harbiden topsunuz olm. şaka yapmamıştım. *
(bkz: anam coştu lan bunlar)
evet sevgilim cavit benim. aşkım benim. sakalları kestin di mi lan ?
yazar mı yazmaz mı karar veremedim tanım olarak.
(bkz: asl)?
lan bi benim adımı söylemedi. ama benim sevgilim var. ben onu çok seviyoruuuuummm. aşkım benim.
izmirli olması muhtemeldir.
eksentu pupislush decisızyon.
topuz di mi lan kapital yazarı.

ayrıca cinsiyetinden ötürü değil sadece geyikten ötürü nick altı dolan yazar. bi kıza yazılmak istesem bu şekilde yazılmam. en azından topuz demem di mi? di mi lan ? kapital doğru di mi diyom.
sol framede gördüğümde bu kim lan dediğim yeni yazarmış.
kimin fake i lan bu ?
cinsiyetinden ötürü sözlükte aşırı ilgi gören yazar. hoşgelmiş, abazanlara dikkat etsin.
tatlım mı ? iki saattir yazıyoruz hiç yazmayan adama tatlım dedi yazarı.

sana puanım 1 kanka.
olm ayıp oluyor kıza iyi geyik yapıyoruz da burada insanların önünde yalaşmayalım. kapital gel bebeğim gidelim buradan yazarı.
beyler grup yapalım. hepimiz topuz federasyonu yazarı.
beyzaaaaa'nın son talihlisi, tulum hayri.
1 week later :
arkadaşlar geçen gün yaşanan taksim faciasından dolayı sizlerden özür diliyoruz.

dikkat et beyzaaaaa, bu uludağ senin de hoşafına müshil atar.
hoşgelmiş yazar.
kapital seni yalarım yazarı.
saygılar abla biz öyle yalaşıyoruz rahatsız olma sakın. biz topuz.
koşun la hatun var yazarı. hoş gelmiş.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kalemi ve başarılı tespitleri ile daha çok yazması dileğiyle. fak badi tuşu olsa direkt eklerdim.

(bkz: don kulot a selam olsun)