bugün

anlayamamak ve anlaşılamamak için programlanmış tüm kızlardır. araya normalleri sıkışmış mıdır Bilemiyorum ama şu ana kadar Ben rastlamadım. rastlayanlar öteye Beriye falan gitsin come away with me olsunlar.
(bkz: dişi gerçeği)
dünyanın neresine giderseniz gidin vallahi aynı billahi aynı hepsi.
abaza erkekler arasında en sevilen kız modelidir.
ne yazık ki vardır böyle olanlar. galiba yani zannederim ki şu güzel aklın bile neden var olduğunu bilemezler. suç değil bu ama ne var ki beyin herkeste var bunu kullanabilmek bir meziyettir yerinde olursa daha memnun oluruz tabii. beynin içinde bir akıl olduğunu unutanlar ve zeki kavramını hiçbir zaman öğrenemeyecek olanların yoksun olduğu tıbbi durumdur bu.
gerçekte var olmayan kızlardır. ancak beyin hücreleri fonksiyonunu yitirmiş kızlara sıkça rastlamak mümkündür.
(bkz: #2577595)numaralı entry'de suçlanmış entry'dir. ayrıca kendisi entry değil Başlıktır ki gereksiz de değildir çünkü; Birtakım hayat gerçeklerinden Bahsetmektedir. Bunun öylesine dışlanmasına göz yumamam. hayır. yaşasın özgürlükçü mücadelemiz, kahrolsun aBd işBirlikçi akp. adam giBi adam recep tayyip erdoğan.
bir canlının beyin hücrelerinin olmaması gibi bir durum söz konusu değildir. ancak sinapsların sayısı zeka düzeyini belirler. insanların %1 ' i dahi, % 11'i süper zeki, % 18' i ortalama üstü, % 46'sı ortala, % 15'i ortalama altı, % 6' sı sınırda ve % 3' ü geri zekalıysa bu yüzdelerin hepsi kadın+ erkek toplamıdır. *
yasami boyunca cok defa kafa topuna cikmis kizdir.
(bkz: Ilim ilim bilmektir ilim kendin bilmektir)
güzelliğini taşıyamayan kızlardır.
nefes alma gibi yaşamsal fonksiyonların hiçbirini sürdüremezler. ölüdür bunlar.
beyni kafasında olmayan erkekle mükemmel bir ahenk göstericek kızdır.
beyin hücreleri olupta düşünme yetisi olmayan erkeklerin yarattığı başlık. kendini dahi sanmak, kendini çok düşünceli saymak gibi bir cok aslı olmayan güzel davranışın kendinde var olduğunu iddia edercesine söylenen lakırtı.
hücreleri olan bir kızdan, derhal bağış istemesi gereken kızlardır.
paralı bir sevgili ile birden süper beyin olabilen kızlardır. *
bunlar araba meraklısı olanları da vardır,
e: Naber tuuuçe
k: iyim spor araban var mı?
e: yani araba var da peder beyde konuyla alakası nedir? nasılsın iyi misin diye sordum
k: beyin hücrem eksik ya ondandır belki peki çok paran var mı?
e: ...
Beyin hücreleri olmayan bazı erkeklerin bütün kızları soktuğu kategoridir.
yanlarında erkeklerin kendilerini zeki hissetikleri kızlardır. o yüzden bu tarz kızlar özenle seçilir. özellikle beyninde tek hücresi olan ve bunu sadece cinselliğe odaklamış erkekler için bu hücresiz kızlarımız idealdir. * *