bugün

yapmacıktır. conan abimizin ve jay leno'nun çakmasıdır.
programına gelen her kişiyi "o bir harika. o bir mükemmel. o bir zat-ı şahane. o bir übermensch." gibi insanüstü sıfatlarla tanıttıktan sonra, daha üst seviyede bir sıfat kalmadığından "o bir ki üç dört x geliyor.." diye takdim eden şovmen.
artist denilen piyasanın en düzgün mütevazilerinden . öyle sanatçı oldum götü kalkanladan değilmiş. tanıyanlar öyle diyor.
artık eskisi gibi komik olmayan şovmen. aynı sorular, aynı espriler, aynı muhabbetler, sıktı.

izlemek istemiyorum artık. hayır yukarıdaki sebepten değil. geçen programlarda behzat ç. ekibini (erdal beşikçioğlu, fatih artman, canan ergüder, ayça varlıer) çağırmıştı. bi sevinmiştim "hele şükür, program artık izlenebilecek" diye. sonra ne oldu?

adamları doğru dürüst konuşturmadı, funda arar ard arda 3-4 şarkı söyledi, bizim ekip sap gibi oturdu orada. çok lazımdı bana funda arar'ın albümü! o gün birçok kişinin de behzat ç. için izlediğine eminim ama hepsi boşa çıktı.

o günden beri artık izlemiyorum beyaz'ı. hatta behzat ç. ekibi programa katılmadan önce "beyazıt öztürk behzat ç. de oynayacak" diye bir haber çıkmıştı. bu rezillikten sonra yalan oldu demek ki. iyi de oldu.
alenen meryem uzerli'ye yazan showman.
An itibariyle meryem uzerli'ye ilanı aşk etmiştir.
iyi adam, hoş adam, fakat programına gelen her kadına yalarım, yutarım edasıyla yaklaşması yok mu, bitiriyor beni.
hocam be, hani ben de olsam öyle albenisi olan kızları öpmek isterim ama isterim sadece, şap şup yapışmam.
yapma bunu volkan, yapma bunu.
Eski beyaz show'ları aratan adamdır. sanırsam kendiside farkına varmaya başlamıştır.

dipnot: meryem'de yazmaya değer beee..
aslen Artvinlidir. kendisinin okulda lakabı beyaz it'miş. kendini anlatan belgeselde duymuştum.
türk şovmen, talk-show programı sunucusu, komedyen, aktör, radyo programcısı.
yıllardır bir kere de programına gelen bayan kişisine yazmadığı olmamış showmandir. resmen program formatı haline getirmiştir bu huyunu.
yazdığı kadınların yakınlaşması sonucu kaçan adamdır aynı zamanda.biri hadi öp beni dese programda ne yapacagını şaşırır.madem bir halt yiyemiyeceksin her önüne gelene neden kompliman yapmaya çalışıyorsun anlayamıyorum.
an itibariyle orkestrası da fon da çaldığı "Love Story" şarkısıyla mesaj vermeye çalışmıştır.
bu gece yayınlanan beyaz show programında yaşadığım bir olayın kahramanı. bir yandan beyaz show'u izlerken bir yandan da kız arkadaşımla mesajlaşmaktaydım. programda beyaz ve meryem uzerli'nin birbirlerine sarıldıkları andan 2-3 saniye kadar sonra gelen mesaj;

- aşkım, ne kadar yakıştılar birbirlerine.
+ evet hayatım, gerçekten çok yakıştılar.(yüzde manasız bir tebessüm)

evet, o yüzdeki manasız gülümsemeyle sonraki birkaç dakika da gelişen ikilinin arasındaki yakınlaşmayı da takip ettim. sonra farkına vardım ki, beyaz bizden birisi. beyaz evimizin bir üyesi sanki, abimiz, kardeşimiz gibi. ne kadar programının eğlendiriciliği düşse de biz seni elimizde olmadan seviyoruz ve eminim ki düğününü de biz yapıcaz.*
gittikçe yapmacıklaşan hem yapılmış hem yapma davranışların sahibi.
artık espirileri de hareketleri de sıkıcı olmaya başlamış show-mandır zannımca. eskiden severdim kendisini, güldürürdü. ama hep aynı ya ben sıkıldım sen sıkılmadın bu triplerden . birşeyler kat yani biraz değiş. bak okana sürekli bir yenilik peşinde. zamana ayak uydurmak gerek. yaklaşık 6 aydır falan izlemiyordum. bugün bakayım dedim, yine hiçbir şey değişmemiş. konuk olan bir genç bayana da yazma arkadaş. ayrıca bugün ayrı bir gerginlik var sanki üzerinde.
stand up şovunda orkid reklamı yaparken beni rezil etmeye uğraşan şahıs. çok ta sempatik. müzmin bekar.
o kadar ününe rağmen kendini bozmamış, şımarmamış olan kişiliğiyle, bende, sağlam bir karaktere sahip olduğu düşüncesini geliştiren kişi.
yaptiklari elestirilirken, yapmadiklari gormezden gelinen sevimli showman.
http://www.takvim.com.tr/..._milyon_dolar_kaybettirdi
seviyorum ya bu adamı.valla iyi insan.içinde bi kötülük olduğunu düşünmediğim ünlülerden biri.
aynı zamanda kendisi max payne'ye benzer.

http://www.google.com.tr/...&biw=1024&bih=677

http://galeri.uludagsozlu...t-%c3%b6zt%c3%bcrk-71070/
emekli şovmendir.
15 yili askin kanal d nin talk show sunucularindandir. (bkz: beyaz show)
nasıl hem piç* olup hem de efendi olunabileceğinin türkiye'deki tek örneğidir. enerjisi yerinde olsun her saat izlenilir bu adam. duayendir.
bu geceki showunda an itibari ile giydigi daracik pantolon ile dali dassagi ortaya sermis kimse. hic mi aynaya bakmazsin beyazim o nasil pantolon, resmen tayt giymis gibi mal meydanda.
güncel Önemli Başlıklar