bugün

yeni gelmis hafif depresif hatta sizofrenik yazar kisisidir.kostur bakalim sozlukte.
Dayanamayip ilk takipcisi oldugum yazar.
Nickiyle gülümseten yazar. Dostoyevski hayranı. Hoş gelmiş.
dostoyevski, kafka, gogol seven kız.

uzatmadan evlenme teklifi ettim kendisine, neyse sakin olmaya çalışacağım zar zor buldum. hayır, hayır sakin olacağım.

Hayat bu deyil nickli yazar ! hani yoktu dostoyevski okuyan kız ?
yazarmış. yazarı tanımam. ama beyaz gecelerin radyo tiyatrosu can yakar, şimdi nastenka'yı da görünce, ah o küçük orospu tüm erkeklere hitaben kullanıp attın reyizi. o ayak sesleri hiç duyulmayaydı.
dostoyevski sevmesine rağmen, dostoyevski'ye çok uzaktır. Mantığa davetimi kabul etmeyen işsiz güçsüz biridir.
Sevdigim bir arkadasimdir. Rus edebiyatina hayli duskundur.
dostoyevskiden nefret ederim ben. Onun kitabında bir karaktermiş nastenka. Yazarına; Oyşh. ilk kez bu kadar bir yazara yürüyorum sanırım. Dostoyevski'nin bile sevilcek yanını bulur bana bu gidişle.(gerçi o zor) yürü bana diyorum. Hatta (bkz: tarzımsın farzım) şarkısı beynimde dönüyor.(bir klasik müzik delisini bile arabeske soktu ahah) hadi yürü bana ortamlaarr loşşş...
facto delafe y las flores azules
yoğun metodla ispanyolca
yaroslav maliy
svoboda i lyubov
el regalo mas grande
love of lesbian
incendios de nieve
vedrai vedrai

ispanya ile bir ilişiği olduğunu düşündüğüm yazar.
Öldü mü kaldı mı bilmediğim yazhar. işalah yaşıodur nastenka. Akrep burcu idi. +depresyonda gibiydi. Ondandan çıkmıştır umarım. iyi yazmalar, yazıyorsa hala.
rus edebiyatıyla yakından ilgili olduğundan mütevellit muhabbeti de hoş yazar. severek okuyoruz efendim.
(bkz: #31555136)

Ben kadınım.

Ben dünyanın en guzel garısıyım.

görsel
görsel
seri artı oy veren melek.