bugün

ismini duymuştum iyi bir eğitim verdiklerini söylüyorlar.
Finans piyasalarının giderek öneminin arttığı dünyamızda kişisel eğitim ve bilgilenme ihtiyacının giderilmesinde böyle kurumlara her zaman ihtiyacımız var. Özellikle forex gibi büyük bir piyasa hakkında bilgi sahibi olmak bireysel yatırımlarımızı değerlendirmemiz açısından çok önemli. Bu kurslardan yararlanmayı herkese tavsiye ederim.
yeni kurulmuş bir finans eğitim şirketi. geçenlerde pazarlama ve satış sorumlusu pozisyonu için iş görüşmesine gittim. Şık bir ofise sahipler ve oldukça güler yüzlüler. umarım başarılı olurlar.
hedefledikleri iş potansiyeli göz önüne alınırsa, ismini (bkz: white-collar worker) dan alarak doğru bir tercih yapmış oldukları söylenebilir.
http://en.wikipedia.org/wiki/White-collar_worker
olmayan parayla iş yapın ve batın yöntemi olan forex'i öğreten ve görünüşe bakılırsa sahipleri tarafından buralarda da desteklenen bir şirket.
dünya zenginlerin %25 forex sayesinde zengin olmuştur. olmayan parayla değil az paranızla cok kazanın tabii işi bilene.forex in katılımcıları merkez bankaları, özel bankalar, hedge fonlar, emeklilik fonları,bireysel katılımcııar,ve bunun gibi daha bir sürü sirket bunlar aptalmı forexte işlem yapıyorlar onlar para kazanmanın sırrını biliyorlarki ordalar
güncel Önemli Başlıklar