bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  1978'den beri Galatasaray trübünlerinde olan. Henüz 10 yaşındayken, dönemin trübün ağabeyleri tarafından beste yaptığı için sempatik bulunarak, deplasmanlara da götürülen. Özellikle 80'li yıllarda Galatasaray trübünlerinde söylenen tezahüratlara damgasını vurmuş, "beste fabrikası" olarak da anılan bir trübün emekçisidir.

  Gerçek adı Orhan Ölçen'dir. Bir ara maneviyata fazla dalarak trübünlerden uzaklaşsa da, tekrar Ali Sami Yen Kapalısındaki yerini almıştır. Tek kelime ile mükemmel bir insandır. Ayrıca rahmetli Alpaslan abi gibi; trübündeki her kesimi bir arada tutabilecek bir yapısı vardır. Sebo reisin yakın arkadaşlarından olup, reisin ailece de görüştüğü ender kişilerdendir.

  Aynı zamanda 90'lı yılların ikinci yarısında kurulan "Kadıköylü Aslanlar" taraftar grubunun fikir babasıdır. 2001 yılında kurulan ultrAslan'a da kurulum aşamasında desteği olmuştur.

  Şu sıralar, 2000 senesinden beri üzerinde titizlikle çalıştığı ve Galatasaray trübün tarihini anlatan; "trübünün aslanları" kitabının son rütujlarını yapmaktadır.
  ... baltimora
 2. 2.
  Ve nihayet, uzun zamandır iple beklediğim Galatasaray tribün tarihini anlatan kitabı 15 Şubat 2012 tarihinde Doğan Kitapçılık tarafından satışa çıkarılacaktır. Kitabın ismi "Aslan yürekliler - galatasaray tribün tarihi" olarak değiştirilmiştir. Kitabı D&R ve GS Storelarda bulabilirsiniz. Fiyatı 33 TL gibi, Türkiye şartlarına göre biraz yüksek kaçsa da çok satacağına eminim. Her şey için tekrar teşekkürler Aslan Yürekli Orhan abim benim!..
  2 ... baltimora