bugün

kral harekettir. herkes malı götürüyor ben mi düzelteceğim ekonomiyi demiş reis.

https://t24.com.tr/haber/...ldugu-ortaya-cikti,856718
530 metrekare bahçem var, 21 metrekare bir konteryner kulübe koydum anında tepeme bindiler. Adamlar arazilerinin yanından kanal yapacaklar. Ne âlâ memleket.
Devletin mali deniz yemeyen kerizdir deyip arsalarına deniz getiriyorlar.
2 gün önce cumhurbaşkanının "parası olan arazi alır banane" açıklamasının üstüne "manidar" olmuştur.
bu habere mahkeme yasağı gelmiş galiba, haberi yapan muhabirede soruşturma açılmış.
işte buradan bu haberin ne kadar 'yalan' olduğu anlaşılıyor.
Uyan artık halkim, gor bunları, bunlar ceplerini doldurmak için gelmisler, vatan millet, din Iman diyip parayı goturuyorlar. Onların ogullari șehadet șerbetini icmiyor.
hayır bir de gazete haberini yalanlamış, ama yalanlama açıklamasında gazete haber olarak ne verdiyse o var. yani evet 2012 yılında 13 dönem arsa aldım diyor.
Damadın suçu yok, kanal oradan geçiyor. Tamamen tesadüffff.
Bu da Kanal istanbul güzergahındaki arsaları Araplara satan CeHaPe'ye ve ismet inönü'ye kapak olsun...
Bakın burası çokomelli!
kayınpederin cumhurbaşkanı olursa sende ekonomi bakanı rant sağlayacak bir proje çizersin katara arazi verirsin kendin arazi alırsın halktan çalarsınız işte bu büyük hırsızlık ama adamın içi rahat kendisi ekonomi bakanı kayın babası cumhurbaşkanı adalet bakanı babasına bağlı halkı aptallaştırdılar muhalefet dışında kim ne diyebilir ki.
zenginin daha zengin olması olgusunun bir örneğidir.
damat işi biliyor.
Oh be ne güzel hayat arsalar değerlenmeden tapuları şimdiden toplamak lazım haklılar.
Bu durumda damat cehapeli oluyor.