bugün

aoki densetsu shoot! tam böyle iki futbolseverin elinde cips-kola izleyeciği bir animedir. öyle duygusal animeler falan beraber izlenmez. çünkü tanık oldum kimse duygusal bir anime izlerken ortamda duygularını belli etmemeye çalışıyor.
örneğin one piece animesini okul yıllarımızda (2010-2011 eğitim öğretim yılı) oturduk 4 kişi izledik. yaklaşık 100 bölüm. bilen bilir marineford savaşı epey duygusal sahneler barındırır.
arkadaşlardan biriyle başbaşa kalınca arkadaşın dediği

ahmet - kanka geçen belli etmedim ben eve gidince bir daha izledim 483. bölümde çok ağladım.
ben - e olm o gün taşşak geçiyordunuz.
ahmet - napim amk herkesin içinde mi ağlayayım?
ben - birader ne diye izletiyonuz anime o zaman mission imposible açar aksiyon sahnesi izler bol bol küfür ederdik! (mission imposible 4 sinema çekimi olduğu için izlememiştik) ey gidi günler *
ŞiRiNLER TOM VE JERRY TSUBASA GETiR GETiR iZLERiM. ÇiZGi ANiMASYONLARA BAYILIRIM. SHREK, OYUNCAK HiKAYESi FAVORiM.
Ben izlerim her türlüsünü. Ama ilk sıra tercihim pokemon tabiki.
ninja kaplumbağalar birinci sırada.

ama bir de dragon ball var ki bunun star tv dublajlı olanı efsanedir. küçükken yaz aylarında tvye kitlenme sebebimizdi. komşunun oğluyla atariden gelip izlerdik evlerinde.
Birlikte şirinler izlediğim birini asla unutamam.
Red kit, Müfettiş Gadget, ninja kaplumbağalar ve cedric. Çikolatalı kekimle, bu bölümde yerimi aldım.
Andy'nin nesi var, çılgın korsan jack, regular show ve pokemon kategorimle katıldığım veritabanı.
Heidi.son mohikan.
Gethere ile yu gi oh.
samurai jack, catdog, sünger bobcular listesine ekleyin.
eski bir avatarcı olarak siz değerli sözlük arkadaşlarımla avatar geceleri yapmak isterim efenim.

hava bükücü olan. tek sevdiğim çizgi film o.
(bkz: hassas nihat)
Dragon ball, heidi ve şirinler. Bu çizgi filmleri benimle alkol eşliğinde seyredebilecek olan yazarları bekliyorum.
pokemoncu tayfa seri layklasın pilis.
Tom ve Jerry seyretmek isteyen olursa, bana uyacaktır.
Tom ve Jerry yanında limonata ve kurabiyelerimiz.. Bizden mutlusu olmaz valla.