bugün

reçete edilemeyen krem.
tıraştan tahriş olup kızarmış yüzünüzü 10 dakika içerisinde eski acısız kıvamına getirebiliyor fiyatının 150 tl olması bu yüzden sanırım.
(bkz: ne kadar ekmek o kadar köfte)
şuan ki fiyatı 10.5tir iz olmaya yakın yaralara birebirdir.
kış aylarında soğuktan çatlayan ellere çok iyi gelen bir cilt bakım kremidir. gece yatmadan sürülmesi önerilir. dudakların çatlamasını önlemek ve dudakları nemlendirmek için de kullanılır.
her ne kadar bebek poposuna sürülen pişik kremi olarak yayılmış bir ünü olsa da her gün ellerime sürdüğüm, sonraki gün ellerimin baştan yaratıldığına şahit olduğum kremdir.
baş ağrısına, diş ağrısına...
Dudaklarım için kullanıyorum bunak yaşlı kadiba dudak için sedim cikt ve yüz olani verdi bilmiyorum yani güvenmiyorum ise yarar inşallah sürüyorum öyle güzel gibi.
eczaneden dövme icin bepanten istedim verdi aldım döndüm şirkete bi baktım üstünde bepanthol yazıyor. bir de 10 tl verdim bu merede umarım işe yarıyordur.
son reklam filminde garip bir pervanenin yanında pilot görünümlü bir bebek oynamaktadır. Filmin devamında uyarı gelir:

evde denemeyiniz. bebek profesyoneldir!

hangi bebek profesyonel olabilir bana bunu bir açıklayın sevgili marka sahipleri.
provitamin b5 içeren bayer firmasının nemlendirci losyonu. su anki fiyatı 17.5 tl dir.
sozluge yeni gelmiş üslubu guzel yazar. * *
güncel Önemli Başlıklar