bugün

abi olacaklar belli...

vay efendim sizin gibi yazarların karmasının bu kadar az olması bizim eşşekliğimiz, vay efendim nick altına kitabı çıkınca bişeyler sıçıyoruz, vay efendim trollerden de mi değersiz yazar...

hay bu düşüncelerle politika yapan adamın vizyonunu misyonunu sikiyim. ulan madem okutabilen bi yazar gelsin burda da okutsun kendini. eyvallah uludağ sözlükteki yazarlar troll, eyvallah boş adamlar, eyvallah kalitesiz yazarlar da kardeşim ilginç bir istatistik vereyim burda 26 bin tane yazar var, benotesinin 650 civarı entrysi var. ulan şimdi soruyorum size bu 26 bin yazarın hepsi mi eşşek? bu 650 tane entryden 1 tanesini bile mi farkeden olmadı? ulan nick altına baksanıza bugüne kadar 5 entry girilmiş gidip ne yazmışlar bi okuyun.

--spoiler--

1- yazar.*
(taffy2g, 01.07.2010 16:17)
2- yazdığını zanneden yazarcık.
(im schizophrenic, 02.07.2010 20:19)
3- orta okullu ergen .
(bumbada, 09.07.2010 11:28)
4- tespitçidir.
(motosikletli kiz, 17.07.2010 19:58)
5- up up cı yazar, ama bunu çaktırmadan yapıyor ne güzel.

(bkz: kendi başlığına otuzbeş entry giren insan)
--spoiler--

ulan diyecem ki sözlük ortamında taşak entryler daha çok tutuyo, hani derin konuları okuyan kişilerin sayısı az ama yazarın yaklaşık 10 entrysini açtım 10 u da ergen bi kızın facebook iletileri tadında entryler. örneklerndirmek gerekirse...

--spoiler--

başlık: hocasına aşık olan üniversiteli kız

entry: bir de hoca evliyse, acayip koyar adama.
--spoiler--

şimdi ben bunun neresinde derinlik arayacam, neresinde kalite arayacam bre dostlar yetişin. şimdi ben bu yazarı daha önce farketmedim, artı oylarımla haftanın en beğenilen yazarı seçmedim diye hicap duymam mı gerekiyo a dostlar?

ben buna karşıyım abi. sırf bi yayınevine gerekli ödemeyi yapıp kitap çıkardı diye bi yazarın kitabını okuyamam. vayy efendim kıymetini blemedim triplerine giremem. haa madem gelişmelerde yer aldı onun hatırına al nick altı girmiş oldum. bi entrysini de artılıycam iş olsun diye karma yapsın gariban yazarımız.
yeni kitabı hayırlı olsundur. bir kitaba verilebilecek en klişe ismi verdiğin için kitabını alıp okumayacağım.
up up cı yazar, ama bunu çaktırmadan yapıyor ne güzel.

(bkz: kendi başlığına otuzbeş entry giren insan)
ergenliğini kezban olarak geçirdiğini düşünüyorum.

zira yazarı olduğu kitapların isimleri şöyle;

töre sizsiniz

Vasiyetimdir; Kimse Onu Sevmesin

ihanetin Çok Sattı Sevgili! - ihanetin Gözyaşları
nick altına hiç uğramamış insanların bir anda hayırlı olsun ziyaretlerine girişmesi ilginçtir. lan ne yağcı kitap düşmanı abazan adamlarsınız amk. koyun gibi hücum ediyorsunuz hemen.
kitap çıkaran her yazarı iyi yazar olarak nitelendirmeyelim arkadaşlar, ilk girdiğiniz entrylere yazarcık, sezercik, ergencik yazıp da kitap yazdığını görünce abarmayın hemen, hele bir kitabını okuyalım ondan sonra nasıl yazarmış karar verelim değil mi ama? kendisini kitap yazmasa farketmetmediğim yazardır kendisi ayrıca, umarım hep böyle edebi yazılar yazıyordur da ya da seyrek yazıyordur da ondan farkedememişimdir. ayrıca itiraf edin çoğunuz kitap okumayı sevmiyorsunuz arkadaşlar, kendisinden imzalı bir kitabını hediye olarak istediğim yazardır, eğer beğenirsem bir tane de kendim alıp bir arkadaşıma hediye edeceğim söz veriyorum. *
adı benotesi, soyadı kullanıcı olan yazar. ben gelen mesajın yalancısıyım.
tek kelime ile "müthiş"(!) bir yazar.
(bkz: #8614082)

(bkz: yapmak)*
yeni kitabı başarılı olur inşallah. darısı benim kitabımın başına.
türkiye'de aşk, ihanet vb. konulu kitapların çok satmadığını -sadece bu tür konulu dizilerin izlendiğini- bildiği halde eserini yayımlatmış cesur uuuuuser ve kitap yazarıdır. kalemine sağlık. dilerim hakkettiği ne ise onunla karşılaşır.
entryleri bir cümleyi geçmeyen yazar.
bazen aşk konularında bir cümleden fazla yazmış nedense. belki de kitabına alıştırma yapıyordu. eğer aksiyon-polisiye olsaydı kitabını alıp okuyabilirdim. ama şu yaşımda zamanımı aşk kitapları okuyarak harcamak istemiyorum.
yazın hayatında başarılar dilerim.
tebrik ederim kitap çıkarmış yazın hayatında başarılar küçük yazar.*
kitaplı yazar.
iyi yazmalar.

--spoiler--
ya TÖRE SiZSiNiZ
ya töresizsiniz
--spoiler--
Sözlük yazarı olmasının yanında kitap yazarı da olan kişi.

Gün geçmiyor ki bir kitabımız daha yayınlanmasın.
yazın hayatında başarılar dilediğim yazarımızdır.