1. 1.
  sözlükte nedense pek ünlü olamayan ama fotoğrafla azıcık ilgisi olanların pek iyi bildiği fotoğraf sanatçısı.
  5 ... bahdeniz
 2. 2.
  birkaç sinema filminde anesinin yönetmenliğinde başrol oynamışlığı olan, fotoğraf sanatçısı, dergici, reklamcı, kısaca görsel sanatların birçoğuyla ilgilenmiş ve hala ilgilenmekte olan kadındır. elinden geldiğince çocuk doğurup, onlara bakmak istediğini her fırsatta dile getirendir ayrıca. *
  ... astrastisuyum
 3. 3.
  hepimizin dalga geçtiği tiki tarzı aksanıyla beni benden alan kişi.
  2 ... statik smiley
 4. 4.
  (bkz: hüsrev gerede) nin torunu olup vefat eden annesinin naaşını günlerce evinde tutup da gömülmesine izin vermemesi ile dikkat çekmiştir.
  1 ... imhotep
 5. 5.
  yaşasın okulumuz kampanyasında nihat odabaşı, okan bayülgen, serdar bilgili, tamer yılmaz ve tahsin aydoğmuş'la beraber fotoğraları yayınlanan fotoğrafçı. fotoğraflarıyla yardırmıştır.
  uzun süre takip ettiğim güzel bir işe imza atmasını dilediğim fotoğrafçı, beni sergideki fotoğraflarıyla muradıma erdirmiştir.
  ... teryer
 6. 6.
  aşk ölümden soğuktur adlı filmde bergen'i oynamıştır. kadir inanır da halis serbesi canlandırmıştır.
  ... gulhan seven adam
 7. 7.
  meslektaşı koray erkaya ile evli olan fotoğraf sanatçısı.ama sadece fotoğrafla yetinmez kendileri aynı zamanda birkaç filmde de oynamıştır.
  (bkz: aşk ölümden soğuktur)
  (bkz: ağır roman)

  ağır roman adlı filmde konuk oyuncu ve fotoğrafçı olarak görev yapmıştır.

  ayrıca kendilerinin çok da garip bir aksanı vardır.Amerikan aksanıyla Türkçe konuşmaya çalışır ki bu davranışı bizim onu halk arasında fok balığı diye tabir edilen insan topluluğundan biri oldugunu sanmamıza zorlar.aslında hiç de öyle değildir kendisinin çok güzel çalışmaları vardır.
  1 ... mach
 8. 8.
  "...herkesin karanlık yanı kişiyi seksi yapar. bu maço ve ‘bad boy’ dedirten görünüm, kas, kirli sakal gizem yaratıyor. yani ‘babyface’ ve güzel hatlara karşılık, bu çok daha çekici geliyor. maço, ulaşılmaz, kadını koruyup kollayan ve evirip çeviren, domine edecek erkek profili asıl etkili olan.”

  böle turkcheye chan qurbhan
  2 ... istand4art
 9. 9.
  çok güzel ayaklara sahip bir kadın.
  -2 ... pescado
 10. 10.
  türk olduğundan şüphe ettiğim insan. nasıl bir konuşma öyle?
  2 -1 ... garipname