herkesin seri oy veren bir ibnesi var da benim niye yok şeklindeki uuser haykırışı dediğim başlık. **
bu eleman öyle bir arayış içerisine girmiştir ki günlerdir haftalardır bakmaktadır eksi oyları hiç değişmemektedir. eksi oyu özlemektedir seri eksi oy veren ibnesi olanları kıskanmaktadır. bir ibne de bana musallat olsun diye uğraşsa sağa sola ileri geri sataşıp kenisine bu nacizane elemanlardan arasa da bulamamaktadır. biri yardımcı olsundur. biliyorum kimse çıkmayacak tabi kim ben bu aradığından olmak istiyorum desin ki.*
feryadın sahibi yazar;
(bkz: urfa da seri eksi veren ibne vardı da biz mi eksi oy almadık)
derken , ibne bir anda çıkıp;
(bkz: burası urfa burdan çıkış yok) diyebilir.
dikkat edilmesi gerekmektedir. *
(bkz: nazar etme ne olur çalış senin de olur)
Son kötü Oylanan Entryleri
benim neden seri eksi oy veren ibnem yok/#492459

(bkz: merak etme artık 3 tane var)
(bkz: sabrın sonu selamettir)
(bkz: allah önce akıl fikir versin)
http://img101.imageshack.us/img101/9103/aym4.jpg
artık vardır. ama istememekteyimdir.
(bkz: artık hersey ıcın cok gec demek ıcın bıle cok gec)
datay araya girip yazar kısmına liberty yazarak arama yapan ve eski yeni radio butonuna basarak arama yapan ve her entrimi bulup tek tek eksi oy veren ve bundan zevk alan bir ibnem var hatta birden fazla galiba. ama anlatamadığım bir konu da şu. başlıgı ben açtım diye ben eksi oy veren ibne arıyorum demek istemiş mi oluyorum ya da o ibneler neden ilk entrimdeki alttaki bakınızı okumadılar hayret ediyorum. sadece dile getirilmiş bir başlık olsa da bu arayış benim değildir. bir fikirdir.
(bkz: benim neden seri artı oy veren arkadaşım yok)
(bkz: böyle bir başlık açarak bile bile harakiri yapmak)
(bkz: sen kaşındın)
beni üzen kahreden durumdur. sahi benim ibnelerim nerde lan. evet..
o kişinin aslında kendisi unutan yazar söylemi. tek derdin bu olsun.
(bkz: derdini sikeyim butonu)
merak edilendir.