liseli kızlardan birinin arkadaşına söylediği ilginç söz.**

malum şirkette olduğum için sessiz izledim. konuşmasına gerek yokmuş zaten öylece dursa bile ben kaşar olmaya adayım diye bağırıyor.

-güzin abla mod on-

evladım senin yaşındakiler oyuncak ile oynuyor. ileride çok pişman olursun yapma. kaliteni düşürme bak kendine acımıyorsan sana emek verenlere acı. senin övündüğün o göt o meme hayvanlarda da var kızım. onlarda sevişiyor. kendini insani yanını bu kadarda düşürme.

-güzin abla mod off-
mesleğini şimdiden seçmiş gelecekte meslek kaygısı duymayan Türkiye'mizin bizim güzel memleketimizin nadide eserler gurur duyun amk amerikan özentileri...
liseli salak kızların videosu.

anasına babasına yazık. şu gençliğe yazık ben okurlarıma sürekli bunu aşılamaya çalışıyorum. girdiğimi bilgi yüklü anılardan ilham almalarını ve bu tip kevaşelikler yapmama.. ne diyom ben amk ya. iğrendim şerefsizim.
bunu söyleyen zavallı kızlarımız türk erkeklerinin eşek sktiğini göz ardı etmemeli ve bu kafayla ve bu özellikleriyle ancak bir eşekle artısının eksisinin kıyaslanacağını bilmelidir. Eşek mi skersin bunu mu skersin? Kapasite bu kadar maalesef, başka da bir özellik yok.

Analarına babalarına yazık diyorum.
gece 02.00'de puşt, serseri sevgililerinin arabasında canveren ünivesiteli kızların liseli versiyonu.
bunun tam tersine "kezban" diyen insanlarında şimdi eleştirdiği kızdır ayrıca.

ancak bu video da konuşan kız ingilizce konuşsaydı o zaman "aga kızlar çözmüş mevzuyuu yeaa" diyecekler ve sonrasında da "nerede bizim kezbanlar, nerede şu güzelim kız" diyeceklerdi.

sizin o iki yüzlü suratınıza sıçsın bu kız lan! hem bu kızları bu hale getirmek için uğraş didin, sonra kız bir şey söyleyince auuuu diye bağır.
müslüman türk milletinin evlatlarını böyle görünce kalbim acıyor, burnumun kemiği sızlıyor, beynim içten içe kemiriyorlar gibi oluyor, yüksek bir yerden düşüp tuzla buz olmuş bir cam parçası gibi hissediyorum, oturduğum yere yığılıp kalıyorum dedirten, düşündüren, mahveden hadise.

Utanırdı, burnunu
göstermekten sütninem.
Kızımın gösterdiği kefen bezine mahrem.

Necip Fazıl Kısakürek
muhtemelen götünü açan birileri yoktur. ancak bunu söylemesi bile dehşet verici. en fazla 16-17 yaşında bir kız çocuğu yani. *
(bkz: evlat olsa sevilmez)
Akp döneminde peyda olmuştur...
yollu ve kaşar cümlesi.

bunun cinsel organı 2-3 seneye mağara boyutuna gelir. yazık şunu yetirştiren aileye de ortama da.
ilgi çekmek ve farklı görünmek adına söylenmiş saçma sapan söz. birisinin ergenlerimize am göt temalı konuşma yapmakla cool olunmayacağını anlatması lazım bu tür muhabbetleri yapınca ancak kendinizi kücültüp sadece cinsel obje konumuna düsürüyorsunuz sonrada vay efendim ''erkekler sadece bize cinsel amaçları için yakınlaşıyor'' diyorsunuz bi düsünün bakalım cinsiyetiniz dısında herhangi bi numaranız var mı?
level up level up.

babası iskici bunun belli.

vidanjör şoförü falan olabilir.
laiklik ile gençliğin şuan geldiği durum arasında bağlantı kurmaya çalışan hede hödö zihniyetlerin de var olduğunu ispatlayan cümledir.