bugün

(bkz: farketmez kardes farketmez)

Geri donmus yazari.
Bence porsche çok haklı ama bence ferrari.
(bkz: bence bmc)
"fark etmez kardeş fark etmez" nickiyle yazarken, silik yediği halde nick değiştirip dönecek kadar yüzsüz bir tiptir.

haysiyeti olan bir kişi hiç kovulduğu kapıya döner mi? hele ki "o ortamın insanın değerini düşürdüğünü" söyledikten, ortam için "saygısız, ahlaksız, aşağılık" dedikten sonra?

başka? efendim dönmesinin sebebi -sözde- bazı cevaplar vermekmiş! "kalıcı değilim" ayakları filan..

yalan!.. hala eskisi gibi yazıp çiziyor işte...

tükürdüğünü yalayan bir tip...
tükürdüğünü yalayan bir şahıs da olsa, bozuk saat gibi, kırk yılın başı doğruyu söyleyen sefildir.

kin tutmayıp, kazara da olsa doğruyu söylediği bir mesajını beğenince tebrik etmemiz de suç oldu!

haysiyet seviyesi ortaya çıkıp, sefil halini izaha cephanesi kalmayınca, bilmem kaç hafta önceki bir tebrik mesajına sarılmış gariban yandaş... üstelik de özel yazışmaları izinsiz ifşa etmek hem yasak, hem de ahlaksızca bir tutum olduğu halde!...
Ayyaş köpekler tarafından pek sevilmeyen yazar.
Hoş gelmiş sefa getirmiş.
Takipteyiz.
muhtemelen eskiden ayar verip donuza eklediğim bir yazarın başka bir hesabı olan yazar. kendisine değerli zaman ve sabrımı ayırmıyor, bundan sonraki nicklerini de donuz butonuna ekleyeceğimi hatırlatıp kendisini donuza ekliyorum.
inşallah insanları durup dururken tahrik etmenin hoş bir şey olmadığını anlar. kırmaya, üzmeye gerek yok aslanım, boşver. vazgeç bu gereksizlikten.
bir izmirli polis tarafından coplanmasını dilediğim yazar.
Arap sever ve klasik Atatürk düşmanı yazarlardan. Bundan önceki hesabından da daha beter durumda.
(bkz: bence bemece)
geldi yine tipini "sevdiğim" karaktersiz...

(bkz: mk nın askerlerinin öcalanın askerlerine desteği/#34518392)