bugün

Tam evlenilecek kızdır. onunla hayat arkadaşı olunur.
küçükken aileme paramız olmazsa ben soğan ekmekte yerim diyordum soğan artık ekmeğin arasına koyamayacak kadar pahalı. şu an bunu diyen kız masraflıdır. olmaz.
ben seninle soğan ekmekte ne yerim diyor acaba? ben seninle soğan ekmekte tuz yerim mesela. ha eğer deseydi ki ben seninle soğan ekmek de yerim; o zaman cümle anlamlı bir cümleye dönüşüp arabeskin dibine vurabilirdi.

şu yazar onaylamalarını daha dikkatli yapsalar keşke...
Ben şahsen soğanlı balık ekmek bile yemem. Yine de kendi bilir kızıdır.
ilk fırsatta götüne tekmeyi basacak olan kızdır...

cebinde parası olan kansız bir puşt için seni terk ettiğinde ağlama...
Bu çağda zor olandır.
yemiyorlar canım benim, yemesinler de zaten. kuru sevginin karın doyurmaycağını 3.gün anlayacak olan kızdır.
25-30 yıl kadar önce soyu tükendi... bir iki tane kendi gözümle gördüm canlı şahidim.
annem öyle bir kadın. varsa vardır, yoksa yoktur. her zaman olacak diye bir şey de yok.
zengin biriyle evlenince de yokluğa düşebilirsin. napcan yok diye her şeyini bırakıp gidecek misin, gidebilecek misin?
bunu diyemeyen kızla uzun vadede bir şey yaşayamazsınız bence.
önünde sonunda bir şeylerin yokluğu onu sizden uzaklaştıracak çünkü.
ne derlerdi, kazın ayağı öyle değil mi? öyle bir şeydi galiba.

karnı da doysun gönlü de...

fakirim diye de kimse çok üzülmesin...
size gelmeyen kızlar başkalarına gidip mutlu olacaklar. öyle düşünün. öyle inanın..

siz de başka şeylerle mutlu olmaya çalışın. hadi bakalım.
böyle deyip şemsiyeyi sokacak kızdır. dikkat !..
sorun sende değil bende konuşması yaşanması kaçınılmaz olan kızdır. sen değil elbette o yapacak konuşmayı ileride. senden daha iyi ( maddi olarak ) olduğunu düşündüğü bir başkasını bulunca.

(bkz: acımasız gerçekler)
ne demiş büyük düşünür (bkz: mario balotelli)?
'parasız erkeği sadece annesi sever'.

dolayısıyla bunu söyleyen kızın kastettiği soğan ekmek, bildiğiniz soğan ekmek değildir. başka bir şeydir.
haklıdır haksızdır o başka bir başlığın tartışma konusu.
Yanındaki kebabı söyleme gereği duymamış...
aptaldir.

diger kadinlar pirzola yerken kim sogan ekmek yemek ister.

acilen şov yapmayi birakmali.
Evliliğin ikinci yılında o soğanları tek tek götünüze sokar.
Bağlacı düzelt derseniz ekmeği de sokar.

Çok film izlemeyin olm
tek taş yüzük değil tek baş sovan yeterlidir.
Böyle bir kız bulsanıza lan herkese yani ileride paramız bile olsa böyle diyecek hayali bile güzel.
Bağlaç olan de'yi yazmakta güçlük çekiyordur. Eved.
Evlendikten 3 gun sonra o soganin yaninda kuzu beyti ister.
Yine de gazına gelinip bütün paranın harcanmaması gereken kızdır. 3-5 kuruş emniyet payı koyun bir kenara, ne oluuuur, ne olmaz.
Varsa eğer öyle bir kız kendini belli etsin nikah basacağım. Şu zamanda şöyle vefakar aza tamah eden hatun kalmadı.
Boş fakir edebiyatı yapan kızdır. Evet.
Öyle bir kız varsa aman oradan hemen kaçın, kendisini gagalamaya çalışan kız tipidir.
yürekten seven kızdır. elinden zehir olsa yenir.