bugün

yavşak bir yalan. ben seni sevmiyorum diyemeyen yurdum kızının beyanatıdır. *
(bkz: ah canım ya).
karşısındaki insanın çıkma teklifine incitmeden en iyi verilecek ret cevabıdır.
Erkek arkadasim var ya da senden hoslanmiyorumun yerine kullanilir.
bir insan bu devir de çıkma teklifi ediyorsa müstehak olan cümledir.

çıkma ne arkadaş
teklif ne arkadaş
hele ki çıkma teklifi ne amına koyim.

gidersin hoşlandığın kıza açılırsın dersin böyle böyle ben senden hoşlanıyorum veya seviyorum orası sana kalmış sevgilim olmanı istiyorum.o da yok der ben seni öyle görmüyorum der aynı duyguları hissetmiyoruz der de der arkadaş.ondan sonra evli evine köylü köyüne.

budur olay.
(bkz: ben seni fuckbuddy olarak görüyorum)
ben seni görmüyorum versiyonu daha ağırdır.
ilk kez bi kıza duygularımı açıklarken duyduğum sözdür. Ben sana hiç o gözle bakmadım cümlesiyle eşdeğerdir.
ya , bu çok kötü, oysa ben seni halam olarak görüyordum.
istemem yan cebime koy demenin daha kibarcasıdır. yazar burada şimdi ilgilendigim başka biri var eger o olmazsa görüşürüz demek istemiş.
ben seni arkadaş olarak görüyorum bu lafı söyleyen insan zararlı alışkanlıkları olan arkadaştan bile daha kötüdür.
Deme. Etme.
- ben seni arkadaş olarak görüyorum mamut.
- ben de seni et parçası mualla...
artık kabak tadı vermeye başlayan tümcedir.
arkadaş olarak görüyorsan ona göre davranıp ona göre konuşacaksın. yavşayıp yavşayıp teklif alınca "arkadaş olarak görüyorum" de, oh ne güzel memleket.
yakında ben bile kendimi arkadaş olarak görmeye başlayacağım.
canın sağ olsun. onu göremeyen de var.
eziklere söylenen bir söz. şu yaşıma geldim, daha duymadım bunu. bir kadın bana bunu diyemez aga diyerek büyük konuşuyorum ve bekliyorum. hadi bakalım.
olm ben senin arkadaşlığını ne yapacam ayıptır sorması.
Ben arkadaşı sen olarak görüyorum. Hatta nereye baksam seni görüyorum. Sevgilisinden ayrılmış japon gibiyim hangi yüze baksam hepsi sen.
eğer gerçekten sevdiyse karşı tarafı derin üzüntülere sokan klasikleşmiş bir reddetme cümlesidir. artık arkadaş olarak da göremeyecektir.
O saatten sonra arkadaş bile olamayacaklarını anlaması gereken platonik aşkını bir cesaretle açığa vurup sevdiceğine açılan arkadaşımız için içler acısı bir durumdur. En az bir hafta boyunca teselli edilip sevilip kollanması gerekir. O da bizdendir.
Ben senin arkadaşını sikiyim , siktim tüm duygularımı amına koydun . Ağzıma sıçtın ağzıma ağızma . Hakketmiyor muyum duygularını ? Hakketyorum muyum seni ? Neden 'arkadaş olarak gördüm ' diyorsun ? Neden he ? insan yerine koymuyor musun beni ? Sana ne kötülüğüm dokundu ? iyi niyetimden kaybettim hep , ama hep kazandıklarım fazla gelmiştir . istemez miydim teraziyi '+' yöne çekmeyi ? istemez miydim senle bu karışık ama güzel duyguları yaşayacağı mı veya yaşayacağımızı . Koydun hayatımın ek yerine koydun amk , ahh ...
pardon ama sadece arkadaşız diyenler arkadaşlığı ne sanıyor acaba lan?
bayan yazarlar ben hepinizi manita olarak görüyorum.mesaj kutumu renklendirmeniz yeterli.
ben de seni hahahaha diye cevap verilmesi gerekendir. zamanında diyemedik tabi. her neyse. çoğunlukla kızların erkeklere söylediği bir cümledir kendileri.
en az bir 7 kere söylemişimdir bu cümleyi tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki bu cümleyi kuran taraf iyilik ettiğini düşünür ama cevabı alan taraf küfür yese daha iyi hissedecek gibidir.
sen kimsin de benim sevgilim olacaksın tipsiz yerine ben seni arkadaş olarak goruyorum kelimesi söylenir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar