bugün

Gayrı bundan sonra Gelsin durumlar, storyler.
görsel
Başıma bir şey gelmeyecekse beni rahatsız etmeyen gelindir.
Kendince şirinlik yapmaya çalışmış, olmamış ama olsun. insanlar öyle ya da böyle mutlu, deliler falan ama mutlular. Siz de biraz mutlu olsanıza.
Kızlar bakın ortalıkta koca yok artistlik yapmayın değerimizi bilin hahaha.
darısı sekhmet07 ve sweet but psyco'nun başına.
darısı true nickli kardeşimizin başına.
Başı örtülüdür. Gerisi mühim değil.
akşam küsküyü yiyeceği için seviniyor.

senelerin birikimi zor.
Herkes prof , ya da işkadını her neyse sizin istediğiniz çizgi de yaşayacak ya da öyle mutlu olacak diye bir zorunluluk yok. Belki o da öyle mutlu olacak. Salın su insanları.
Olayı türbanlı veya açık olarak değerlendirmek yanlış bir kere

Her kezban türk kızında olan bir şey bu

Evlenince sanıyorlarki sihirli bir değnek geliyor

Herşeyi değişiyor

Hayatı değişiyor bla bla

Yarın öbür gün çocuk olur geçim sıkıntısı vs ortaya çıkarsa o zaman görürüm ben bunları...
Yakinda havva nur'un baby shower partisi, havva nur'un hatim kutlamasi, havva nur' ilk bilmem neyi seklinde devam edecek cilginliklarin habercidisir.
iyi bok yedin abla ne edek yani.
Evde kalmışlıktan son anda kurtuldum psikolojisi olsa gerek.
Neyse siktir edin şimdi toplum psikolojisini, zaten bu ülkede akıl sağlığını koruyarak yaşlanıp ölmek şaşırtır beni.
Seçmen tahminlerini alalım biz.
Geyik olsun diye yaptigini dusundugum gelindir. Ciddiyse bunun bir basari oldugunu dusunmesi uzucu.
Başlığına sokayım senin, döl israfı.
Buna yorum yazıp kendince aşağladığını sanan Anasını bacısını yerine koymayan bütün beyin özürlü din ve kadın düşmanları da dini istismar eden dinciler kadar suçludur bu ülkede.

Hürriyet (başkasının hakkına gasp etmeden kendi haklarını yaşayabilme özgürlüğü) armağan edilen ama zerre kadar inkılapları anlamamış insanların coğrafyasında hala kadın olmak bu kadar zor işte.

Tiksindiricisiniz.
Iyi hadi afiyet olsun.
Zavallı yurdum kadını.
gerdeğe adım adım yaklaşma sevinci yaşıyor nur yüzlü bacımız.
insanlar bir şekilde mutlu işte . öyle mutlu olmak için maslowun hiyerarşisine ihtiyacı yok .tek başarı kriteri evlilik ,koca , düğünde takılanlar vs . bir de sweet home süsleri ,mutfak pempiş dekoru tamamdır . Hayat düşünene zor.
işte böyle böyle düşüyor evlilik oranları, artıyor boşanma oranları. aynen devam.
başarısının haklı sevincini yaşayan kadındır. piyasada öyle kolay kolay evlenecek keriz kalmadığı için uefa kupası almış galatasaray gibi sevinçlidir.
Sen misin Hayatının en mutlu gününde mutlu olan, nasıl böyle mutlu olabilirsin?
30 küsur tane sıçmık yazar bozuntusu bunu eleştirir. Evet.

Koduklarim.
buradaki bir yazarı hatırlatmıştır. vardı ya hisli bir arkadaşımız. kız yıllarca kocağğğ kocaağğ diye gezdi durdu. ama sonunda azmetti başardı. sözlendikten sonra neler yazıyordu oğlum buraya ya tövbe estağfurullah akşam akşam..
Sadece zihninizi bir an boşaltın, düşünmeye hazırlayın ve kendinize şu soruyu sorun: neden bu tip davranışlar içerisine giren kadınlar hep türbanlı?
Akşam malzemeyi yiyince irkilecek ama olsun.
Haklı sevinçtir.