bugün

bir karaktersiz dumbuk sozu.
ben kisilerle degil, olaylarla ugrasirim der,
saldirmadigi adam,
saldirmadigi deger,
soylemedigi yalan,
atmadigi iftira kalmaz.
doğru söylemdir. salt ana tanımı yapar kimseye lat atmaz kim laf atarsa ona istinaden mecburen yazar. lat atmayın ki laf gelmesin

hadi bizi eylendir dinsiz.
bir karaktersiz dumbuk deyince neden sen cevap verme ihtiyaci duydun?
daha türkçe konuşup yazamıyor bir de tanım yapıyorum diye artislik yapıyor. güler misin ağlar mısın.
şimdi vakit ayırıp 20 dakika arama yapsam en az 50 tane yalanını ortaya çıkarabileceğim dümbüktür. sadece kendisi ile hiç muhatap olmadığım zamanlarda bile gelip benim nick altına benimle alakası olmayan olaylar üzerinden yazdığı şeyleri koysam kafadan 20 tane entry çıkıyor zaten.

ne ekersen onu biçersin arkadaş. hayatta şu laf kadar doğru bir laf duymadım. sen haddini aşıp sözlükteki herkese salça olursan millette gına gelip sana bulaşmaya başladığında ağlamayacaksın..
dümbüklerin zoruna giden hadisedir. evet hatta nat ötesi.

şurada (#45955080) herkese küfür eden yetkiliye istinaden yazılmıştır mod bey editlerse giri nodan bakın görün ?
rezil kepaze olup itin götüne sokulup sokulup çıkartıldığı halde hala yalan konuşan dümbüktür.

30 defa yazdım kime ne küfrü etmişim getirin buraya koyun. mesaj olarak etmişsem onları da koyun. koyamıyorsanızda yavşaklık yapmayın. yalanı dolanı bırakın biraz adam sıfatına girmeye gayret gösterin artık.
yapraaam sanki sadrazamin sol dassagindan dusmusde, kural koyuyor.
bende olaylarin degil, kisilerin tanimini yaparim. oldu mu?
Mesela yalanci, iftiraci karaktersizlere yalanci, iftiraci karaktersiz diye tanim yaparim.
tanidik geldi mi?
dümbüklerin ağlama duvarına çevirdiği yetkili ibişin erkek arkadaşlarıyla birlikte ona buna pislik yaptığı formata itaat edeceği yerde format dışı yazarak erkek kankalarına destek olması hadisesidir.

şu yazıya (#45955162) istinaden dümbük yazılmıştır mod bey.
kankası ile beraber birbirlerinin bazı uzuvlarını okşayan homoların millete "erkek arkadaşı" gibi tabirlerle gelmesi çok tuhaf. gerçi aslında bakarsan mantıklı kendileri erkek değil homo oldukları için erkek arkadaş lafı biraz normal kalıyor.

olayın gidişatı gene stad mevzusuna doğru gidiyor bak. o zamanda böyle ibiş gibi şeyler yazıyordun "gel suratıma söyle" deyince 1.5 dakikalığına erkekliğin tuttu "stadın önüne gel" dedin geldim ama sen evde kanepenin altına saklanarak geçirdin o günü. korkudan sözlüğe bile giremedin. tarih tekerrür etmesin diye hatırlatıyorum sonra gene kıvırmak zorunda kalma *
kötü bir şey yapıldığında kişiler eleştirilmesi gerekir elbet. islami mantıkla müslümanlar kusurludur diye islam eleştirilemez ancak bir dinin temsilcileri o dini doğru yansıtması gerekir diye düşünüyorum.
hala stad mezzusundan demagoji yapanları görmemize vesile olan format konusunu ihlal eden yetkilileri görmemize vesile olan hadisedir. o stadın önüne gelindi artiz bulunamadı sen oraya gelmiş gibi ortamda hava ayıyorsun yok arkadaşlarını çağırmış beraber gelmişler falan filan. hihaye anlatmanın sınırı olmaz tabi. işine bak genç sadece işine.
hayatı yalan üzerine kurulu bir ahlaksızın söylemidir. ağzından doğru kelime çıktığı görülmemiş duyulmamış..

--spoiler--

o stadın önüne gelindi artiz bulunamadı sen oraya gelmiş gibi o-rtamda hava ayıyorsun yok arkadaşlarını
çağırmış beraber gelmişler falan filan. hihaye anlatmanın sınırı olmaz tabi. işine bak genç sadece işine.

--spoiler--

o stadın önüne y....k gelindi afedersin. korkudan evden çıkamayan sözlüğe bile giremeyen bebeye bak sen. gelsen ben 3 saate yakın oradaydım mutlaka beni bulurdun. benim orada olduğuma dair kanıtlarda var senin ne var ? delikli boru. senin delikli boru aynı zamanda fotoğraf makinesi falanda onunla orada olduğuna dair bizdeki gibi görsel kanıt üretebilmiş isen o ayrı *

la tamam sktr git hadi iyice dengen bozuldu kafana çok vurduk galiba. istersen yeni bir buluşma ayarlayalım beraber selfie çeker sözlüğe atarız ne dersin ? sen ben delikli boru.
--spoiler--

sen ben delikli boru.

--spoiler--

ulan gibson bak 2 gündür sesli güldürüyorsun corporate ortamlarda vallahi alacağın olsun.
senin kanıtlarını nerden bileyim denen hadisedir ben kanıt sunsam sen nerden bilicen ikna olacaksın. sen yandaş çıkarı uğruna işlem yapan ulu tarihinin tek yüzkarası yetkilisisin. buralardan kimler geldi kimler geçti nik the çoper jaws varya hah o o bile sen gibi yandaş davranmadı yetkili olduğu zamanlar kimnseyle polemik yapmadı. hayatın yalan kolpaa üzerine kurulu. ben bebe falan değilim ? bilmediğim görmediğin herkese bebe deyip durma bebe asıl sensin çocuk gibi bi yazarın üstüne oynanmaz silik yersem eline ne geçecek düşman kazanacan 10 gün sonra geri gelcem fırtına boran olup madara olacaksın. iyisimi iişini yap bendan uzak dur ota bıoka her yerdew gfelip laf atma atarsan karşıkı görürsün atmazsan bende sana yazmam mesele bu kadar basittir. hadi yaylan şimdi.
yalançı bir düzenbaz söylemidir.

yavrum o kanıtların tarihi de belli saati de belli. bazı sosyal medya programları var sen zenginsin bilmezsin şimdi bizim gibi fakirler etkileşim için kullanıyor. insanlar oraya arkadaşları ile eşleri ile dostları ile "stadyum" gibi bazı mekanların önünde fotoğraf çekinip koyuyorlar. çekildiği gün saat falan paylaşım yapıldığı zamana denk geliyor anladın ?

eleman titoyu övmeye başladı ya la kafayı iyice yakıp * geçen adama saydırıyordun ne oldu şimdi ? tito da biliyor senin nasıl bir tip olduğunu hiç ondan medet umma. silik yersen benim elime bir şey geçmez aksine burada makara yaptığım 2-3 tipten bir tanesi eksilir. günler zaten sıkıcı sabahtan akşama çalış çalış çalış. insan böyle kapasitesi düşük aklı ile cevap veremeyen ama her boku bilirim kafasında tip istiyor sağında solunda. silinirsen bana yaramıyor ama sözlükteki diğer ahlaklı yazarlara yarar. yalancı iftiracı zinakar ahlak yoksunu düzenbaz bir hesap sözlükten silinirse insanlar en azından mideleri bulanmadan sözlüğe girebilirler.
realist yazar söylemidir.. yakışıklı tito özünde iyi biridir kafa çektiği an sapıtır? yıılardır biliyoruz bana kafa çektiği an yazdığı değil ayık kafayla yazdıkları önemldir. sen çalışmak zorundasın paraya ihtiyacın var ben gibi olabilmen mümkün değil kaderine razı olacan çalışıcan hayatını kurtrcan.

haa şunuda söylim ben silik yemem bak net yazzıyorumn silik yemem ben hesabı silersem silerim anladın bunu kafana sok yer etsin?

bu mevzuda bugünlük ben için kapanmıştır. komedi dans üçlüsü yazsın dursun.
girdigi entryden (bkz: #45955303) anladigimiz kadariyla adi gecen dumbuk 40 kusur yasina ragmen calismayan, bosta gezenin bosta tayfasi bir tip. ben ne dedim (bkz: #45954876) de? Bak yavas yavas dogrulugu anlasiliyor yazdiklarimin.
zaten o yuzden burayi bu kadar ciddiye almasi, kovuldugu halde gitmemesi.
hayatta sesini duyurabildigi tek yer burasi cunku.

yazik lan sana. hakikaten yazik.
uzay boslugu kadar buyuk bir bosluksun.

He ayrica ben aileden zenginim hikayelerinide gececeksin. Aileden zengin adam ucakla gider gidecegi yere, senin gibi araba-otobusle falan degil..
ayrica aileden zengin olan adam issiz gucsuz dolasmaz kirk kusur yasinda, tam tersi kendine kalan serveti yonetmek icin kopek gibi calisir. o yuzden sen o masallari kendi iq seviyende olanlara anlatacaksin kucuk adam.
Tanım yapabildiği sürece takdir edilesidir.

Tüm yazacaklarımı dkk yukarıda yazmış. Ulan iq su ayakkabı numarasından yüksek bir insanın “ben zaten varlıklıyım çalışıyorum o yüzden.” Şeklinden bir cümle kurması mümkün değil. Zira parası olan adam, zevkine çalışır daha da keyifle. 3 kurusa talim eden sünepe tipler de kendini kandırır bu bahane ile-baskalarını kandırır demiyorum cunku kimse yemez-
formata hakim sadece yazı yazmak isteyen avantür yazarın gerçekçi sözleidir.

1 uçakla neden gideyim il il gezip her yerde durup yemek içmek gezmek varken neden 1.5 saatte gideyim?

2 sen benim paramın avukatı mısın derler adama sana fikrini soran olmadı deel mi?

3 ben 3 gün uyumadan çalışırdım başkası olsa ölürdü artık çalışmıyorum sana da hesap vermek zorunda değilim?

4 yılda araçla 30 bin km yol yaparım gezerim 2 ay sonrada sadece cuma namazı için urfa balıklı göl e gideceğim

5 işiniz gücünüz ben olmasın yazarlığınızı yapın frank üstüne yazı yazmayın her konuda direkt veya dolaylı en kral göndermeyi yaparım benle uğraşırsanız bende sizle uğraşırım uğraşmaz yazarlığınızı yaparsanız bende sile uğraşmam üçünüz bu ortamın kalitesini düşüren sizden olmayan kim varsa onların üzerine oynayan tiplersiniz. işinizi yapın benda işimi yapim o ne yazdı bu ne yazdı analitiği yapma yerine adamın düşüncesi buduır deyin diğer başlığa geçin? ona buna neden bunu böyle yazdı deyip sürelki üst tarafa yazmayın..
bak yarasina basinca nasil bagrinmaya basladi ))))

sen kimle asik attiginin farkinda degilsin. bize yaban ellerde bu kadar kariyeri, bu kadar parayi bosuna mi verdiler saniyorsun? Senin gibi tipleri degil gozunden tanimak, yazdigi yazidan yakalarim,gercekte kim oldugunu kitap gibi yazarim.

gel lan, gel,para verecem )))))
midene iki lokma yemek, gotune don alirsin ))
kendinden emin yazarın sözleridir. soru srdun edeplice cevap yazdım yazıda bağırma falan var mı demagoji yapıyorsun. senin paran seni benimki de beni bağlar bu zamana kadar sana parayla ilgili soru sormadım banane ama senin hayatın ben olmuşum tipik frank lucas sedromu tedaviside yok tek çaresi donuzlamak veya gördüğün an onun başlığına yazmamak görmezden gelmek aklı sağlığın için iyi olabilir yoksa rus ellerinde sıkıntıya düşersin.
Zevat eylemi.

işin içinde kariyer girince r yapıyor zevo. (Bundan sonra bunun adını zevo koydum) Demek ki bu eleman bizim kariyeri, cv yi görse kalbi duracak. Gerci görse de anlamaz yabancı dil falan da yoktur bunda.
formata uyan yazarın sözleridir.. erkek arkadaşıda anında desteğe geldi denen hadisedir. hiç şaşmaz bu üçlünün dengesizlikleri. sanki ona cv sini soran oldu ibiş her yerde ortaya çıkmasalar olmaz. r falanda olmadı kendi kendine gelin güvey oluyor ukala. bizim hayatımızda cv olmadı kimseyide cv sine bakarak işe almadık siz gibiler boş işlerle biz gibilier işe girecekleri karşımıza alır hal ve hareketlerinden konuşma şeklinden işe alırız.
ikimizde ayni ortamdayiz diye kendini bizle bir saniyor zevo )))

Ben burada sabahtan aksama kadar rahat rahat yaziyorsam, senin gibi bosta gezenin bosta kalfasi, uc kurus parayla ay gecirip hayal dunyasinda yasayan biri oldugumdan degil,

zamaninda senin kapisindan iceri giremeyecegin dunyaca meshur sirketlerde kariyer yapip, su an yonetici olarak o tecrubelerin, kariyerin keyfini surmemdendir.

yani seni kaale alip cevap yaziyoruz diye gotun basin ayri oynamasin.

ayrica benim derdim sadece sen degil, senin gibi turkiye dusmani, cumhuriyet dusmani, ataturk dusmani tum arap gotu yalayicisi zevolarla.

Zevoyu iyi dusundu bu arada 007, sevdim, yakisti)))