bugün

kervana bizde katılalım dedik
sorun gelsin.
memenin olmadigi nasil da belli dostum.
43 goruntuleme 0 oy.
neden kanye?
adaşın amerikan başkanlığına aday olmuştu. senin de zall ın tahtında gözün mü var?
Senin karıyı siken sikene haberin olsun kanye kardeş.
Acı bir gerçek.
neden kanye?; idolum çünkü dc'de falan da adım kanye seviyorum deliyi

tahtında gözün mü var?; evet xd

senin karıyı siken sikene; Kanye West benim için türkçüdür çünkü Ermeni soykırımı var diyen kim Kardashianı sikmistir ayrıca kimi siken herkes benim için türkçüdür xd.
neden east degil west?
doğululara karşı garezin mi var? garezinin sebebi ablan olacak kim denen orospu mu?
Kanye West adını "ye" olarak değiştirdi diye biliyorum ben.
Şu hayatta Kanye West'i sevecek tek kişi kim'di. Onu da bir şekilde elinden kaçırdı.
Taylor swift'i müzik ödülleri töreninde, bu ödülü sen hak etmiyorsun diye rezil etmiştin zamanında. Şimdilerde bu çıkışın için pişman mısın?
doğululara karşı garezin mi var?; hayır batıyı sevdiğim için böyle
taylor swift için pişmanmisin; taylor denen orospuyu ben ünlü ettim ayrıca bana sex borcu var taylor bana bütün kariyerini borçlu hiç pişman değilim öyle bir hareket yaptığım için Kim sorusu içinse tanrının bizi tekrardan bir araya getireceğini inanıyorum.
kim ile seks kasedinizi sen mi yaydın ?
seks kasedi; kris jenner kim Kardashian ve ray j'ye 3 farklı seks kasedi çekin dedi kris aralarından seçti ve yayınlandı yayınlanmamıs 2 tane daha seks kasedi var kasetleri ben değil kris jenner (annesi) yaptı orospu karı
Mal mısınız olm siz?
trump la üçlü yaptınız mı xd.