bugün

kadın olsaydı orospu olmayacak erkeklerdendir. orospuyla yatanın orospu olmasını engelleyen tek şey cinsiyetidir.
cinsellikten soğuma tehlikesi olmayan erkektir.
keraneye gidiyodur.
çok karizmatiktir, yakışıklıdır, kadınların para döktüğü erkektir. kızların hepsi bir bakışına veriyordur vs. vs. *
genelevi evine getiren erkektir.
* sevgilisinin yanındadır. arkadaş ortamında bulunduğu beyanat tam tersi olabilir.
geneleve gidecek kadar abaza olmadığını ima edendir.
bastırırım parayı getirtirim evime diyen erkektir. belkide değildir.
ordan çıkmayan erkektir belki de. *
hayatta bazı seyleri kendisine fikir edinmeyi başarmış insan tipidir.
alnından öpülesi erketir.fazla lafa gerek duyurmayan adamdır.ama adamdır işte adam.
aşk yaşayarak deli gibi severek sevişmeyi, parayla satın ruhsuz et parçasına tercih eden erkektir.bir nevi paralı masturbasyonu reddetmektedir.
"genelevdekiler bana gelsin " diyor olabilir.
özel insanlarla yapılması gereken özel şeylerin, genel evlerde yapılmasına karşıdır.
"sevmediğim hatundan cinsel açıdan tiksinirim ben" diyen ben gibi kişidir.
(bkz: kücük emrah) * * * * *
sosyal, sıradan, göreceli çekici, gayet normal, olması gerektiği gibi olan erkektir.
zevk sahibi görmüş geçirmiş erkektir.
(bkz: ben)
üşenen erkektir. eve sipariş verir.
insan olan erkektir.

belkide sadece başkalarıyla defalarca ilişkiye girmiş bir kadınla seks yapmak istemiyordur.
cennete cehenneme inan erkektir ya da ben kadınımın ruhuyla sevişmeliyim gibi, murat boz mantığına sahip erkektir.
hastalık riskinden korkuyor olabilir. *
aklıyla üreme organı yer değiştirmemiş insandır.
yakışıklı, sempatik, entel dantel filan falan vasıflara sahip erkektir, belkilim! her gece başka havalar, başka kızlar, güzel eğlence vesaire. belki de arabası olan erkektir. folloş olmuş kerhane gülüne iki muameleye yedireceğim paramı benzine harcarım mahalle kaşarına rende yaparım diyebilendir belkide.

daha bir hanımla dün bunun polemiğine girmiş iken (bkz: en yakın dostluklar kavga ile başlar) (bkz: dostun postu) (bkz: polemos) (bkz: post cihazı) ve arkadaşıma durumu izah etmiş iken, şuncacık sözlüğe de edeyim bir izah breh dedim.

(bkz: sen anlamazsın dilimden)

belki de bir bilidiği olan erkektir! vardır bir bildiğim...
%99 yalan söyleyen erkek.