bugün

ölen asker de polis de şehit değil. o yüzden sakin olun. kendinizi boş yere üzmeyin, bırakın ölsünler.
her çekik gözlüyü japon sanmayın.
insanlara bok atmayı bırakın ve biraz kitap okuyun karşımdaki bilgisiz olunca tartışmanın tadı olmuyor.
Burda size akıl vermeye çalışan sözde sizle dalga gecen gerizekalilari ciddiye almayın.
Shibumi vesselam. kendini peygamber zanneden yazar soylemi. ayrica hes iktir oradan karadenizliler ne zamandan beri p**K yi destekliyor geziyi sahiplenin onu bunu sahiplenin biz devrimciler diyin.

He canim he. yavrum yikadiginiz yollardan gidin. burada beyni yikanmamislar var. hayde.
keşke partinize sadık kalmak yerine vatanınıza sadık kalsaydınız.

not: bir türkçü.
Kekin yanında ne alırsınız arkadaşlar?
ben de türk milliyetçiliğini ayaklar altına alsam bana da oy verir misiniz?
tek birşey söyleyeceğim, biraz şerefiniz varsa çok azda olsa, artık sayın Alparslan türkeş'in kemiklerini sızlatmazsınız. sizin savunacağınız milliyetçilik bu kadar olur.

saygılar.
Zamanında hırsız, düzenbaz dediği bir insanın yanında oluyor diye liderinizin peşinden gitmek, ne kadar ideolojinize sığıyor?
türk tarihi konusunda bir bok bilmeyen bir kitle ne bekliyorduk? bunu bekliyorduk bedava keki...
Afiyet olsun
çapanoğulları gibisiniz.
bak sen şu dürzüye.
kutudan tavşan çıkmadı beyler. ''bizim çocuklar başardı''. dün çatlıydılar bugün bahçeli.

çocuklar aynı çocuklar. babalarıda hala aynı.

siz hala..?
Ülkücülük alparslan türkeş döneminde olduğunu unutmuş cahillerdir hepsi.
iyi partili andavallik soylemi olan bir heyezani dile getirmek.
Siz,size fransizlarin ogrettigi,ingilizlerin kasidigi,abd nin yonettigi vatansever olun kardes, biz turk islam ulkusunun bekcileriyiz.
türkiye de demokrasinin yokluğunun anlaşılması için somut bir örneksiniz.
Milliyetçilik deyip yaptığınız hangi milletin milliyetçiliği? Türklük olmadığı kesin de ondan soruyorum malum türk milliyetçiliği ayaklar altında felandı.