bugün

Aklıma geliyorsun bazen, özlüyorum sanki ve daha sonra kendime kızıyorun...biliyorum senlik değil sevgi ve belki cocuk annen bile seni hiç sevmedi!
kelimelerin tükendiği yerlerde yaşamaya başladım.. harabelerde, karanlıkta ve hatta ucuz bir fabrikanın en viran köşesinde bir kasanın üzerine kapanıp müzikler dinlemeye başladım..

ben çok fenayım bükre. içimde söndürmediğim alevi başka kızlara yormaya başladım. başka kızlara ilgi duymaya başladım bükre. gelip sorsalar yine.. ben hala değişmedim. ben eski ben..

fakat şu sıralar öyle bir raddeye ulaştı ki; şimdi dünya üzerinde bir yerlerde bükre diye bir kızın nefes alıp almadığından bile emin değilim.

efkar basınca.. hüzün gelince.. aklıma bir çift göz düşüverir.. bir kıvırcık saç.. beyaz ten.. seni bu raddeden sonra bir daha görebilecek miyim?
dağların geleneğine uymuş bu sevda;
avare esiyor,
belli ki rüzgâr içmiş yine,
yine şaşırmış aklım yerini,
canı cehenneme esintilerin.
Akıllı ol!
bunu okuyan tosun...
Sen bu yazıyı okumuyorsun, okumayacaksın, biliyorum. Şuan nerdesin ve kiminlesin bilmiyorum. Beraber geçirdiğimiz bir gün yok. Ben seni hissettim... içimde bir yerlerdesin işte. Tam olarak yerini de kestiremiyorum zaten. Benim böyle düşünmeme neden olan sadece bir gülüş müydü? O ufacık tebessümde neler gizliydi öyle? Peki sana sadece bir kaç dakika bakabildiğim halde neden tüm yüz hatlarını ezberledim? Tanrım bu mümkün mü? Gecelerdir beni uykusuz bırakan, bana seni aratan... Ne çabuk kaptırdım bu kadar? Bunu okusaydın aptal olduğumu düşünürdün. Aslında değilim ben sadece şeyim. Şey işte. Sen boşver beni. Ben yokum kabul et. Zaten öyle yapıyorsun. Fikirlerimi de hiç bilme. Sadece uyu.
Sen günahtın ben seni işleyen günahkar. Sevgim şeytandı, sana sarılmamı isteyip duran...
(bkz: özlemek)
Solgun göz kapaklarından düştüm yine ayaktayım.
Kendini önemse ,korkutma beni .başına kötü bir sey gelmesi düşüncesi bile beni delirtiyor, öldürüyor ,kıyameti yaşamak istemiyorum sözlerinle lütfen kendini önemse canımın içi ..
evet. ben bu yazıyı sana yazdım. Çok güzelsin. acaba benim olsan ne kadar güzel olurdun? ben seni hiç benimleyken görmedim. hep gelmeyeceksin diye düşündüm. zaten sende gelmedin. ben hiç ellerini avuçlarımda görmedim. Aynı yolda yürüyeceğimiz hiç aklıma gelmedi. aynı olan sadece bendim. Aynı sevgiyle bağlıyım sana. bugün aynı kıyafetlerimi giyip, aynı kokuyu sürdüm. aynı hayaldeydik ama sen gittin. ben öldüm. peki ya sen hala yaşıyor musun?
Seni beni yanlış anlamazlardı!
gecenin bir yarısı yasını tuttuğum kırılan tırnağım bile uzadı ama ben hala şehrine meteor düşsün istiyorum sevgili dostum.
Sadece bir hoşça kal yetti mi sana yoksa soyleyecek baska seylerinde var mıydı ? Boyle olacagını dusunmezdim hic boyle gidecegin aklımın ucundan gecmezdi. Beni biraz tanıyor olsan oyle bir sey yapmayacagımı bilirdin. Kendimi ne kadar zorlarsam zorlayım yasanmıslıklara sevinemiyorum aksine keske yasanmasaydı diyorum keske hayatıma girmeseydin. Ben hoşça kalamıyorum..
Gercekten ne istediğini bilmiyorsun senden adam olmaz derken hic de yanılmamışım eline böyle bir fırsat geçmişken kullanmadın neyse ne diyeyim yine de Allah gönlüne göre versin.
Kalp sevdi, akıl durdu, dilde susunca, vazgeçtim..
- birini unutamıyor, sürekli düşünüyorsan bu demektir ki o kişi de seni düşünüyor.

Sahiden öyle mi be kadın? Madem öyle bu eziyet niye?
yazılabilecek onca kişinin arasında bu yazıyı sana yazıyorsam bil ki
var bi sıkıntı...
Mutlu musun merak ediyorum.
Ben aynıyım.
Hala kendime kızıyorum. Sen bırakmış olsan bu kadar üzülmezdim. Ama sonu belliydi,ya sen yapacaktın ya da ben yapacaktım.
Keşke bıraksaydım da bitiren sen olsaydın.
çok uykum var, öp beni.
öpersen ne güzel uyurum.
ergen turnusolu başlık.
Anlıyorum seni
Belki çok geldi sevgim
Ama yine boşa gitmedi emeğim
Çünkü şuan sende kalma bir şairim...
çaresiz bir takvimden yalnızlığa gün saydım

bir cezir yaşadım ki, yaşanmamış, mazide

dokunduğun küçük bir nakış da ben olsaydım.
Yeterki görmek görüşmek iste... Gelmek şart değil çağırsan ben gelirdim ama neyse artık..

(bkz: Rüyalarda buluşuruz)
Sana birşeyler yazmak isterdim. Aklıma birşey gelmiyo. Mesela çocuk vermişler kucağına doğrumu?