bugün

olgun bir insanken 1aydır bildiğin ergene döndüm.neden acıyı kendime ve karşımdakine yaşattım bilmiyorum.bambaşka bir insan oldum.değer miydi onu da zaman gösterecek.kanlı nigar ın agah efendinin yaptıklarına rağmen duymadığı kin gibi ben de asla kin gütmem ama bir insanı küçük düşürmeye çalışan,değersiz hissettiren kimse allah ondan bin misliyle çıkaracaktır.öbür tarafa kalmayacak.ah etmek istemem ama hak eden insanlar var.temiz yürekleri parçalamayın.gerekiyorsa özür dileyin.kibirle bir yere varılmaz.hatalar bizler için.önemli olan affetmek ve yeri geldi mi özür dilemektir
Hatalarından ders çıkar ve kalp kırma.Sen iyi bir insansın.Daha mantıklı davran.
Gereksiz insanları hayatından çıkar.Şeytana uyma.
Hep dersin ya hayatına giren her insan bir deneyim iyi veya kötü . Hepsinden bir ders aldın , belki daha da akıllandın bazı konularda .Duvarlarını biraz daha kalınlaştırdın ya da kırmızı şeritlerin daha bir kırmızı . Affetmeyi , nefret etmeyi , güvenmemeyi , her yerinden kırılsan dahi kırmamayı , yaralı yeri daha fazla kanatmamayı , Sen bunları yaparken , kendini en açık şekilde ifade edip hep kendin olsan dahi , tek soru hala Neden ? Neden bu kadar kendinken bile bu yorgunluğum , bu dargınlığım insanlara ?
son sinavimdan kaldim ailemin yanindayim sozluye caliscak materyalim bile yanimda yok, tez icin de olumlu geri dönen tez danismani olmuyor,aok´dan parami alabilmem icin sgk deki bi bok memurlara isini ben ögretmek zorundayim. beni faiz demekle tehdit eden gerizekali bir memur var. okulda basladigim is icin saatlerimi doldurmam lazim ay sonuna geldik yogunluktan zamanim olmadi hicbir sey yapmadim.sanki neye elimi attiysam, sapi elimde kaldi. kendimi bir kapana kistirilmis gibi hissediyorum. tez konusunda mucizevi birsey bekliyorum. hic beklenmedik yerden birsey cikmali. tam olarak koy götüne rahvan girsin modundayim, biliyorum bu gunler de gececek, Allah herseyin hayirlisini versin.
Metin belgesi sayfası aç oraya yaz o zaman. Kendine yazıyorsan biz niye okuyoruz?
Aklını başına topla ve boş insanlarla zaman kaybedip kendini üzme.Bırak kendini nimet sansın bit kadar değeri olmayan mahluklar.Yüzünü Allah’a dön ve duana devam et.
oğlum ne bok yiyorsun kendinde bilmiyorsun değil mi?
Aklıma tüküreyim!
Düşünmeden konuşmaktan bıkmadım bi türlü.
Yine iyice boşladın her şeyi. Çok korkun var ama bunlar için çözüm yolu bulamıyorsun. Ya da buluyorsun da uygulayacak gücün Yok. Niye böylesin the compass. Hani senin bitmek bilmeyen enerjin eski halin? Bu durgun halini daha mı çok sevdin? Neden hiçbir şey seni mutlu etmiyor, tatmin etmiyor ? Niye bu kendini kapatman, soyutlaman ? Hadi kalk ayağa. Daha önce yaptın yine yapabilirsin. Her zaman tek başınaydın. Şimdi de yalnız devam etmen senden hiçbir şey götürmeyecek. Korkma olur mu ? Sana senin sevgin de yeter gücün de. Kendine inan.
Hayatında kimseyi o kadar çok istemiyorsun ki, kendin bile fazlalıkmışsın gibi geliyor. Bir işin ucundan tutsan hemen bıkıyorsun, bir şehre gitsen bunalıyorsun, açsın ama yiyemeden doyuyorsun. Sonu yok, soğuyorsun işte her şeyden. Mevsim soğuğu değil ki bu, bir hırkayla geçsin.
gözyaşına su gözüyle bakmamak lazım. içinde nice ego kirintilarini, nice ben bunu hak etmedimleri taşıyor o. o an ruhun bir şeyi taşıyamiyor ve sanki göz pinarlarindan fiskiriyor. içini yakan sey. aralıksız yarım saat bir saat ağlıyorsun sayıyor sovuyorsun. ardından bir kabullenme geliyor ben cidden bi boka yaramam şeklinde. şurda araba çarpsa ölsem umrumda olmaz hissi. arabalardan da korkmuyorsun artık
ne zaman bi plan yapsam, bir şeye Deadline koyup emek versem hayat işte bana nanik atıyor. sen aman kıçını kaldırıp bir işe girişme diyor. şansım dönmüyor. Jüpiterle aramız ezelden iyi değil.
bir şeyleri iyiye yora yora her şey iyice gotumuzde mi patlıyor acaba? diyelim yikilmadim ayaktayım dedim ayağa kalktım. bu benim kırılan egomu tamir edecek mi? niye benim oynadığım maçlar hep uzatmalara kalıyor? niye maçı zamanında bitirip galibiyetle eve dönemiyorum?

deli gibi manevi desteğe ihtiyacım varken, niye bana destek olmak isteyenleri uzaklastiriyorum? aslında biliyorum sanırım. cat kapı gelsinler sarilalim aglasalim istiyorum. gerçi yeter lan ne aglıcam boku çıktı. maskemi takarım heralde.off neyse başım catliyor.
saat 02:54 o güzelim gözlerim kan (aha 02:55) çanağına dönmüş hala ne başlıklar açılmış kim ne yazmış diye bakıyorsun yok yok senden adam olmaz.
senin için ağladığım her günün anasını sikeyim.
çok zamanım kalmadı.
kına yakın anasını siktiğimin dostları
2 kutu paxil
dokuz on tane bira
içtim.
uyuştum

zor yazıyorum
lagrimilla senin yalandan gözyaşını sşkeyim
Şu aralar kafan yine karışmış sen bu dünyanın en büyük aptalı olabilir misin devam et yine böyle çok güzel üz yine kendini mal tanımadığın insanlara nasıl olduklarını sorman bir şeyleri değiştirmiyor insanlara yardım etme çabalarında bir fark yaratmıyorsun aksine o insanlar en çok seni suçluyor yıkıksın sen tanıdığım en büyük yıkık kendi hayatınıda bok ettin hadi bakalım ayıkla pirincin taşını şimdi hiçsin sen hiç başka bir şey değil.
Sen yaşamı izleyenlerden olmaktan sıkılmadın mı artık?
izlemeyi bırakıp artık yaşamaya başlaman gerekmez mi?
Üzerindeki bu yorgunluk ve tükenmişlik hissi harekete geçmeden geçmeyecek.
Bunun farkına var artık.
Sen kaybettiklerinin ardından öylece hareketsiz kalakalmışken onlar kazançlarına her gün yenilerini ekliyor.
Bir şeyleri unutmak için bir mucize beklemeyi bırakıp şu lanet olası mucizeni kendin yarat artık.
Bütün güç kaldırmaktan korktuğun, kırık sandığın bileklerinde ve sen oturmuş acizce seni yaşama döndürecek olan o bilekleri kesmeyi mi düşünüyorsun?
Hayır, hayır bu sen değilsin. Sen değilsin bu. Sen değilsin.
-kendi kendini ikna edemeyen kaderiyle inatlaşan salağın tekisin.
-elmanın elma olduğunu bile bile elmayı sevmeye devam eden bir ahmaksın.
-üstelik elmanın senin varlığından bile haberi yok.
-mağlubiyeti karakteri haline getirmiş bir bitiksin.
-kendinin önündeki en büyük engelsin.
-efkarı,melankoliyi,umutsuzluğu,karanlığı,ille de onu isteyensin.

konuşurken sık sık öksürürdü, gülüşü çok çirkindi.

- beni öldürdü gitti artık ben bir ölüyüm ve bunu ''o'' hiçbir zaman bilemeyecek.
-Herşeyi kafaya takıyorsun. Çok ciddi derecede takıntılara sahipsin.
-Çok çabuk öfkelenme problemin var. Özellikle yakınlarına karşı ani çıkışlarınla kırıcı olabiliyorsun.
-Bazen kibrine yenik düşüyorsun.
-Küfrediyorsun.

Düzelmen lazım.
Düzelmem lazım.
Düzeleceğim.
Süpersin tam gaz devam.
ikizler burcundan uzak dur
ikizler burcundan uzak dur.
Halinden mutlu değilsin, ama bazı zamanlar etrafına bakınca mutlu oluyorsun. Böyle devam et. Üzülmemeni söyleyenler olacak, aldırma. Dibi gör. Kimsenin umrunda olmaz unutma. Anlatmaya çalışma. Yaşa başa, paraya, güce tapan insanlardan ve sevgilerinden uzak dur. Sevgisizlik seni öldürmez, neyi seveceğini seçmelisin. Kah bir ağacı , kah bir köpeği. Ve lütfen şu acaleci huyundan vazgeç. Her zaman bir yolu vardır. ihtiyacın olursa birilerine, eğil içine ve kendine fısılda; Her şey mükemmel olmak zorunda değil.
Mümkünse şu saatten sonra insanların yanında daha sakin ol ve kendini bu kadar yıpratma. Hiç kimse seni umursamıyor, emin olabilirsin buna. içinden nasıl geliyorsa öyle davran. Ha bir de sigarayı bırakmak hiçte fena bir düşünce değil. ilerleyen günlerinde bunu sen de fark edeceksin ve daha da mutlu olacaksın. Ayrıca okulu sallama artık. Güzel bir insan olmayabilirsin, güzel bir insan ol ve insanlara olan inancını kaybettiğin için kendinden de kopma. Diğerleri çoğu zaman umrunda olmadı. Şimdi de olmasın. Sen tek başına da mükemmelsin. Bunu unutma, sen istersen her şey olabilirsin, her şeyi başarabilirsin. Üzme kendini. Hadi öpüyorum çok.
karar aldım bugünden itibaren aslında tamamen bilinçli düşünürken tamamen bilinçsizmiş gibi davranacağım.

yani şöyle, neyin ne olacağını bildiğim halde sanki öyle değilmiş gibi, tek amacım zevk almak, anı yaşamak, açıklayamadım sanki.

yani diyorum ki anı yaşa, takılma, takma.