bugün

gelme , çünkü gene sinirlenicem ve kalbini kırıcam gelme.

not : bu görüşler şimdiki zaman için yapılmış özeleştiridir.
Öyle birisi varmıymışmış benim hayatımda.
seviyoruz işte. oturup elalemle tavla oynayacağına gitmemek üzere gelsen ne olur?
erkek tavlasını da öğrendim sayılır hem. sırf sana söz vermiştim diye. *
ben seni sen başkasını sevme... sevgiyi paylaştıracak gücüm olsaydı bendekinin yarısına kendime adardım.
sen şimdi kimsin nesin bilmiyorum ama elin oğlu eline de veriyordur ağzına veriyordur. talih ne arar la bende.
herşeyde sen varsın unutamadım.
mujaks.
(bkz: gece yolcuları - nerdesin)
Ne olur eger bir gun gelirsen bana, beni sonsuz sevecegine inandir, beni asla kirmiycagina uzmiycegine ikna etmeye calisma biliyoruzki gun gelir ben seni sende beni kirarsin. Her ne olursa olsun kavga etsekde bir ortak yerde anlasacagimiza, ve beni sarip unutturacagina inandir yeter. "Heryer hersey guzel huzur ariyorum"
buyur benden sana gelsin:

http://www.youtube.com/watch?v=7meymCbFFfI
kızım saat kaç?
hayatı boyunca hiç kimse için değil sadece kendisi için yaşayan ben; sen hayatıma girince paylaşmanın gerekliliğini öğrendim. sen hayatımın miladı oldun, ileride ister sen olma ya da ol ama hayatımın gizli miladı sen oldun. işte bu yüzden seni deli gibi seviyorum.
kalk kız soğan doğra.
yapraklar solarken,
adini anarken,
bekletme ne olur,
gelmek zamani gel,
yok yok yok,
gitme gitme, gel
eylulde gel eylulde okul yoluna,
konusmadan yuruyelim gireyim koluna,
gorenler gelmis hem de mutlular diyecekler,
agaclar sevincten basimiza konfeti gibi yapraklar dokecekler.
gel artık, gel artık...
hayatımın aşkı olma, benim aşkım ol.
Geh bili bili.
Geri dön geri dön ne olur geri dön uzanip tutuver elimi bir gun utanir diyemem ne olur geri dön.
Bugün senin doğum günün, yanında olmaktan çok uzağım. Daha da olamayacağım zaten. 3 yıl önce bugün kollarımdaydın. Neler yapsam da gününü güzel geçirsen, mutluluk hiç eksilmese yüzünden diye çırpındığımı hatırlarım. Tek bir güne mahsus değildi çırpınışlarım, bilirsin. Şimdi başkalarının senin için aynı şekilde çırpınışını izliyorum uzaktan. Ne yapmış olursan ol, ne yapmış olursam olayım ben bu mesajı hayatımdan geçip gitmiş ilk aşkıma yazıyorum. 25. yaşın kutlu olsun. iyi ki seni tanıdım. Hiç görmeyecek olsanda bu mesajı, umarım çok mutlu olursun.
Sana 32 yılımı verdim ,
Sen bana ne verdin amk.
Ha? ne verdin?
Ve binlerce kadeh içkinin içinde
Yok oluverdin. !!!!
(bkz: )
Bu bir gerçek hayat hikayesidir.