bugün

saçma bir düşüncedir. sözlükteki insanlar * bu durum ile ilgilenmemektedir ki, sözlük ortamı ne bir arkadaşlık sitesi ne de sohbet yeridir. burada olay cinsiyette, dış görünüşte değil; yazılarda bitmektedir. ama insan dışı uuserların da olması bu durumu pek onaylamamaktadır. insan dışı uuserlar "aa bak lan bu dişi, bas artıyı bas bas bas" zihniyetinden yola çıkarak hareket etmektedir.
(bkz: bayanların cinsiyetlerini saklamaları gereksinimi)
(bkz: bayan tarzı entry geldi haanıımm)
bayan olduklarından anlaşılabilecek olandır. bayan olduğu belli olmasın diye abdullah nicki almadıkları gibi entryde de saklama gereksinimi yoktur. hem olay yazmakta ise sorun yoktur.
(bkz: bayandan ikinci el temiz entry)
her yerde olduğu gibi burada da işe yarayacak ve yükselişe geçen bir yazar olma durumuna gelinecek entry tarzı.
"Bir zamanlar osmanlı kıyam" başlığından aldığım bir entry ile açıklayabileceğim durum.

entry aşağıdadır ve bu entry'i yazan bir kızdır diye bağırıyor efendim.

" aslı tandoğan ve türkan şoray kadar berbat oyuncu daha görmedim. biri mıymıntı diğeri ise kekeme.

eksileri özetleyim

-türkan şorayın yüzündeki abartılı makyaj, fazla tüyler, lüzumsuz takılar (maymuna benziyor efenim).
-4 bölümdür her yerin hala çamur içinde olması. (bi komyon dolusu taş dokemediniz mi?)
-patrona halil ve murad gibi çirkin suratlı insanların yüzlerine fazla zoom yapmaları.
-kasımın sesi çok ince olması.
-hatice sultanın 10 kat giyinmesi ve buna rağmen diğer oyuncularının 4 bölümdür aynı kostüm giymeleri (sanırım türkan şoray soyunma odasında herkesin kıyafetini giymiş).
-dövüş sahnelerinde elemanların yavaş tepki vermeleri.
-düzmece şehzadenin herşeye fazla tepki vermesi(kendine gel velet).
-canseza'ya assassins creed with smokey eyes efekti vermeleri.
-solakbaşı muradın dark knight'a özenip ve güpe gündüz 5 metre pelerinle dolaşması (ne iş lan?).
-ases başı gibi yakışıklıyı az göstermeleri. "
ilgi çekmek isteyen kadınların işidir, evet. diğerleri üzerine alınmasın.
(bkz: girdiği entry de kadın olduğunu belirten yazar) bi inanın artık şu siktiğimin aramasına be.
ilgi çekmek isteyen kadındır. bu arada ben kadınım. aslında erkek taklidi yapmamız lazım evet.
sözlüğe bayan yazarlar alınmamalıdır. (bkz: anne koş başlık sıçtım)
oğlum kasmayın bu kadar "o enrty sahibi kesin bayan", "bu entryi giren kesin bayan" diye.

niye çırpınıyorsunuz ki? gir kardeşim (bkz: adını feriha koydum) başlığına, dalga geçmeyenlerin hepsi bayan zaten.

edit: kızmayın bayanlar, ben size asılan tiplerden değilim. ama böyle boşuna çırpınan gençler görünce içim parçalanıyor, ne yapayım...
(#14760008)
Bu kadar uzun ne yazmis la bu? Neyse hemen yorum eklemeliyim. Diyenler dernegi.
(bkz: yok mu beni siken)
kendini kadın, bayan, hanım efendi diye ayırınca bacak açısı mı değişiyor ? sorunsalını düşündüren ve mantığını yitiren tartışma konusuna nail eylemdir.

dişi işte, bırak dallandırma... budaklandırma...
(bkz: ben bayanım diye bağıran)*
ohooo!!! bence çok haklıdır. egosunu süper okşatacak fırsatı yakalamıştır. kurbağayı prenses yapan türk erkeği, bayan olduğunu anladığında akın üstüne akınlar düzenleyecektir. hatun kişinin burnu everestlere ulaşacaktır.
sözlükçünün kadın olup olmadığını anlamak çok kolay olandır. şöyle ki;

nötr ifadelerle entry girerler bazıları belli etmemek için, fakat entrylerini iyi incelerseniz kadın olduğunu anlarsınız. mesela; sevgili, erkek, kadın gibi çoğu başlığa entry girerler. çoğunlukla duygusal takılırlar. çoğu da düzgün ve kibar yazarlar entrylerini. tabi ki harun abiler ve ağzı bozuk olan kızlar istisnadır. ayrıca;

(bkz: kız bayan kadın çelişkisi) bir türlü çözemediğimiz çelişkidir. hayır ne diyek, mahmut mu diyek, anlamadım ki ! kız dersin, ayrımcı olursun. kadın dersin, başka yönlere çeker. bayan dersen ben bayıyor muyum der. bu kadınları anlamak zor gerçekten. *
Ben baymayanim diye bagiramayan yazarlarin yaptigidir.
gerçekten kadın olan yazarların, kadın olduklarını belli etme gibi bir amçları olmadığından çok ender yaptıkları eylemdir.
oltamı attım bekliyorum.
gayet normal olan durumdur.

ulan,

(#16692281)
malesef forumda basına geleceklerden habersız bayandır.
(bkz: #16136767)