bugün

uludağ sözlük yazar kişisidir.

gotchaaa...

ayan beyan yaptıkları şikenin el altından yaptıkları birtakım oyunlarla kapatılabileceğini sanan bir kanarya sevenler derneği üyesi.

he bir de kulüp yazmayı bilmiyor.

cehalet güzel şey tabi.

neyse yazsın çizsin bakalım.
tuttuğu takımı siyasete bağlayanların zoruna gitmiş yazardır. fenerlililer solcu olmalıymış,dalgamı geçiyorsun sen kardeşim? neci olup olmayacağımızı size mi soracağız. herkes haddini bilsin.lütfen.
Halime sukur etmem icin bi vesile.
çok sevimli çok şirin bir akp sever. çok cici maşallah.
bu saatte verdiği moralle sevindirmiş yazar. teşekkürler efenim.
çaylak olduğu için yazarlara sesini duyurmaya çalışan yazardır, neden çaylak olduğunu kendiside bilmez, bir nevi günah keçisi. kendisi kız değil dava adamıdır.
Ben neden çaylak oldum? Diye sorgulamak yerine gelip bana sataşan yazarımsı. Biraz daha hakaret ederse yine millete seri oy verip nickaltına entry girilmesini isteyecektir. Gülünç durumdadır.

Not: kaşınma kaşırım yiğidim.

Edit: kaşıdım.
kendisini silik yapmaya çalışırken,silik yemiş zavallı bir trole sokup sokup çıkartmış yazardır.
Sadece sözlük formatına uygun davranmasını talep ettim diye aile fertlerine kadar küfür etmekten sakınmayan çaylaktır.

(bkz: (img #1018061))

Böyle g. Oğlanı yaparlar demişsin ama sözlüğe giripte yazamayan sensin şuan. Çaylak olma süren yazar olma sürenden fazla be bilader.

Ha birde senin çaylak yemen için moderatöre yalvarmadım. Şahsıma hakaret ettin diye yalvarmama gerek yok. Kimse kimseye hakaret edemez burda bu şekil. Bende şuan senin hakkında ağır şeyler yazmamak için zor tutuyorum kendimi. Ama senin kadar kişiliğimi, karakterimi, insanlığımı kaybetmedim çok şükür.

Zor bir ihtimal ama, geri gelebilirsen adam olda gel.
Duygulandıran başlıktır. Hey gidi günler..