bugün

birlikte olabileceğimiz güzel günler gelir belki anlamında bir fd sözü. çok güzel çok içten çok hüzünlü.
aynı şey yağmur için de geçerlidir. mesela buharını burdan almış bir bulut başka bir yerde başka insanları ıslatabilir.
canınız kadar sevidiğniz aşkınızdan boktan bi sebepten dolayı ayrıldığınızda söyleyebileceğiniz alternatif romantik sözlerdir.
aslında içiniz yarın kollarında güneşin doğuşunu görmek isterdim der ama işi bok etmişsinizdir bi kere...grurunuzu çiğneyip geçememişsinizdir...son olarak bu başlık pişmanlığınızı ifade etmiştir o andan itibaren...
(bkz: beni bırakma)
beni bırakma isimli eserden alıntı bir söz.

Şarkıdaki En etkileyici sözdür.
--spoiler--
güneşin doğuşu, batışı farksız
--spoiler--
'di'li geçmişten tek yaramsın sen' dediklerimize dair olan umudun başlangıç cümlesidir.
Korkar oldum düşlemekten.
önemli olan doğması değil batmasıdır. yoksa güneş her zaman çiftler için doğar ama çoğu zaman tek bir kişi izler batışını.
güneş her gün ikimiz için doğuyor.benim umutlarıma senin ise pencerene...
Vizesinden 35 aldigim dersin hocasina facebook uzerinden yollayarak bi mesaj vermeye calistigim sarkinin giris cumlesi.
"O masal günü gelinceye kadar susuyorum..."

Şeklinde devam eder. Yani masaldır, hayaldir, güzeldir ve her güzel olan şey gibi gerçek değildir.
Durduk yere depresyona girmeye sebep olan ve feridun düzağaçın yine yapmış diyebileceğim beni bırakma adlı şarkısından bir güzel cümle.
muhteşem bir Feridun Düzağaç sözü.

(bkz: beni bırakma)
o masal günü gelinceye kadar.
Susuyorum..
içinde umut barındıran cümle.
Bana liseyi hatırlatır. Olmayan, zaten olması da saçma olacak olan isteklerimi hatırlatır. En kötüsü de düş kırıklığına alışmak be sözlük. ilk başta çirkefliğini koyuyorsun ortaya, sözünü geçirir gibi oluyorsun hayata. Sonra bir bakıyorsun: hiç.
Beni anlatan cumleleri barindiran sarkidir.
(bkz: one day)
O gün ölebilirim.
Ne zaman bilmiyorum ama bir gün herşey çok güzel olacak, eminim.
Korkularda benim umutlarda..
Beni bırakma.
O masal günü gelinceye kadar.
Di'li geçmişten tek yaramsın sen.
Oldu aq bi güneşimiz var o da sizin için doğsun.