telefona durup durup bakma sebebidir. evet.
bakın onbininci kez söylüyorum..
fetöcü müsün len allahsız?
Gören de elle mesajı teslim ediyor sanacak dedirten durumdur.
Bu işi anlamıyorum. Beklemeyin. Siz atın o mesajı. Ve cevabı her ne olursa olsun artık rahatlayın.
beklediğim mesaj yok.
mesaj atmaya ihtiyaç duyacak kimse de yok.

iyi ki yok desen olmuyor,
olsa desen olmuyor.

iki ucu boklu değnek dedikleri bu olsa gerek.
Shakespeare reis bu işi özetlemiş aslında.

'Beklemek cehennemdir. Ama beklerim seni...'
Beklememeyi öğrenemediniz hâlâ arkadaşlar meselâ kendinizi oyalayın boşverin böyle şeyleri. Bilime yönelin.
Tanrının mucizesini bile bu kadar beklemedi bu millet.
Boşuna beklemeyin. Beklediğiniz o mesajlar şuanda başkalarına yollanmakta.
Nickime kadar yolu var.
Boşuna beklemeyin arkadaşlar. Çünkü beklediğiniz o mesaj başkasına gidiyor.. siz beklediğinizle kalıyorsunuz.
Editörler trolle avlanmaya başladığı günden beri, ne yazık ki, katlanmak durumunda olduğumuz durum. insanlar, çalı çırpı, köpekbalığı ne bulduysa onunla sevişiyor artık. Kapitalizm çok oldu artık!
beklenen mesajın hiç beklenmeyen bi şekilde gelmesinden bir tık daha iyi olan hede.
Gelmezse gelmesin hayat bekleyecek kadar uzun değil.
Telefonun ısrarla çalmıyorsa bil ki aramayan benimdir.
Gelmiyorsa sizin atin belki ölmüştür hemen kötü düşünmeyin. Içinizde birşeyler varsa konusulmayi bekleyen içinizde tutmayın uygun bir şekilde konuşup dile getirin. Sizden çıksın en azından sizi yiyip bitirmez o düşünceler.
bana geldi. bana dalaanı yerim senin dediler.
haha. normal sözlükte mesaj atan kız da yazmıyor artık. sanırım yalnız öleceğim. hiçbir ilişkim yürümüyor. benimle konuşan kızın konuşma ömrü max 2 gün filan oluyor bu kadar itici birisi miyim ya?