bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  şafak bakkalbaşı yönetti, binnur kaya, deniz pulaş, sümer tilmaç, hatta semih saygıner, pelin körmükçüve daha bir sürü muhteşem oyuncu oynadı ama yayında kalmasına muhteşem oluşu dahi yetmedi...
  ... lastras
 2. 2.
  atilla taş'ın güzel eseridir. gökhan tepe'nin "pantolonunu cok sevdim cikar onu bebegim" eserinden nağmeler ve ajdar anik'in çikita muz eserinnden çağrışımlar barındırmaktadır.

  http://www.youtube.com/watch?v=qjuoi9rylei+
  2 ... hunlu
 3. 3.
  flort grubunun ilk ismi. *
  küçük iskender^e çok şey borçlular bence.. onun o müthiş sıcağının - büyüsünün - bir şekilde onlara uğur getirdiğine inanıyorum ben.. onlar da inanıyorlar ve iskender için bir şarkı yapmışlar..

  bunlar ilk kez bir bara gitmişler türkü çığırmaya , mekanda da kimsecikler yokmuş bar sahibi ve iskender dışında.. tam ümitsiz ümitsiz doplanıp gitmeye karar verdikleri anda iskender ^^ben müşteri değil miyim , bana niye söylemiyorsunuz ?^^ demiş ve bir anda mekan tıka basa dolmuş..o geceden sonra bu insanlar her gece çıkmış , o bar her gece dolmuş..
  ... yarim
 4. 4.
  (bkz: flort) (bkz: kim bunlar)
  1 ... serbest radikal
 5. 5.
  Aksaray ilinin Gülağaç ilçesine bağlı bir belde.
  ... pipishik
 6. 6.
  bekarlar türkiye'nin yeni sorunlarından biri. artık bekarlarımız evlenmiyor.
  ... moro
 7. 7.
  flört'Ün kim bunlar'dan önceki ismi. en orijinal ve amatör halleri. 60lı yılların grupları gibi çoğullaştırılmış isimleri. bekarlar...
  ... van golu cannavaro
 8. 8.
  daha erken ölüyorlarmış.

  http://www.milliyet.com.t...r-galeri-evlilik-2362229/
  ... true