bugün

Bekarım alayına bakarım demektir.
sultan olmaktır.
şükela bir durumdur.

dert yok tasa yok.

aynen devam.
içinde bulunduğum medeni durum.
gayet medeniyim evet.
evlenip elin adamının kahrını çekeceğime bekar olup sultan olurum.
Bu devirde kimse sultan degil.

Bence evlenmeliyiz surekli.
zordur. en zorunu söyleyeyim. çamaşır makinesi bozulur bütün çamaşırları yıkamak koymaz ama o döllü boxer i yıkamak ölümdür.

çözümü söyleyeyim; ishal oldunuz yanlışlıkla altınıza sıçtınız hiç çekinmeyin donu atın çöpe, aynı şekilde gece kamyonu devirdiniz şoförün siki sağolsun de donu at çöpe. en temizi bu
Her evlenenin zaman zaman hayal ettiği geçmiş zamanıdır.
Aile ile yaşayan biri için iyidir.
Ne edersen kendine edersin kendi kendine
Özgür olmaktır.
Her karşılaştığın akrabanin sana ne zaman evleneceksin sorusuna maruz kalma durumudur.
görsel
görsel
Daha güzeli vardır ki o da dul olmak.
düzenli seks yapabildikten sonra çok dert olmaması gerekir. tamam yemeği, bulaşığı kendin yaptıından sultanlık değil ama karı dırdırı yok be kardeşim.
kendi donunu yıkamaktır.
bekarlık sultanlıktı ben imparatorluğa doğru gidiyorum.
“Değersiz kalır yaşam ,yaşarsan tek başına"

-William Shakespeare.
Erkekler için; Ne kadar düzgün, efendi biri olursanız olun. Toplum tarafından eve sürekli kız atıyormuşçasına yargılanmanıza, kiradaysanız evden, çalışıyorsanız işinizden çıkartılmanıza sebep olabilir.
görsel
Kezbanla evli olmaktan iyidir.
yanlış bir kalple, yanlış bir ruh eşiyle beraber olmaktan yeğdir.
belli bir yaşa gelip, mesela 28'e gelip bekar olmanın şöyle bir avantajı var bence. düşünsene hala eş için en iyiyi de bulabilirsin en kötüyü de. seçim daha yapmadın yani. bunun bilincinde olmak bekarlığın en güzel yanı işte. sürekli arama peşinde olmadan , nasibin gelirse diye dua almak gibi.
Bekar olmak tercih meselesi.
iyi yönleri de yok değil.
Bazen öyle bir an olur ki o duygu ile bir yanında ve yakınında bir eş olsun istersin.
Ama bu zamanda seninle aynı yoldan yanyana yürüyecek sadık, tatlı ve hoş bir insan pek kalmadığı için bekar kalmak daha ideal benim görüşümce.
Serdar ortaçın da dediği gibi evlenmek akıllı insanların yaptığı eylem değil.
Tercihse sıkıntı yok çok isteyip bekar kalmak bunalım sebebi bence çevremizde görüyoruz örnekleri.