bugün

http://www.showtv.com.tr/show-ozel-haber/1/295200

Hatay'ın anavatana katılışı için verilen bedava künefe için insanlıktan çıkan insanlardır. Evet.
en büyük rakibi için

(bkz: Eminönü deki baklava izdihamı)
Bedava mezar verseler girecek haldeyiz ama yine de amin.
arkadaşlar paraları yoktur alamıyorlardır, hem künefeyi elle yemekten daha doğal ne olabilir ki? lezzeti öyle çıkıyor, bilmeyen kekolar konuşmasın.
dağdan inmedikleri için medeniyet nedir bilmiyen insanların yaptığı izdihamdır. adam elle yiyor amk ya. künefeden soğdum midem bulandı amk böyle iğrençlik olur mu ?
ancak türkiye gibi gelişmemiş bir toplumda karşılaşılabilecek manzaradır.
Kaç para bir künefe faik abi, kaç para? Çocuğuna bir künefe bile alamayana adam mı derler? Kaç para ulan bir künefe?
bu ülkenin duble yol üçüncü köprüden ziyade bedava tatlıya daha çok ihtiyacı var. parti kurarsam ilk icraatım bu olacak.
ya hataydasın hatayda. orada yasıyorsun be adam. orada yasıyorsun her gün künefe kusuyorsun zaten. hic mi görmedin anasını satayım. saka gibisiniz ya.
Ortadoğu bataklığında sıradan durumdur.
ak açlık zihniyetidir.
Üzdüler. 2017 ' de insanları bu halde görmek üzücü ama dikkat edin. Nerede bedava bir şey dağıtılsa çoğu insanımız ve suriyeliler kaplan gibi saldırır. Ölümüne dalarlar. Şu künefe olayında bile tatlı sıcakmış neymiş umursamadılar. Sanki kıtlıktan çıkmış gibi yediler. Kaç lira lan bir künefe? En güzeli elini uzatanın eline kızgın maşayla vurmaktı orada. Terbiye etmek lazım bu insanları. Utandırdılar yahu. Hatay ' ı alabilmek için nice mücadele veren atam geldi aklıma sadece.
istanbul'da avm'lerde beş liraya satılıyor. hadi başka yerlerde de on lira olsun. bir insan üç kuruşluk tatlı için insanlıktan çıkar mı? çıkıyor işte. bu insanlar oylarını yüz liraya satan insanlar ve hangi partinin seçmeni oldukları da belli. şimdi sen bu insanlara seçimlerde kalkıp demokrasiden, adaletten, insan haklarından bahsedeceksin öyle mi? partinin beslendiği iki şey cehalet ve sefalet. üç çocuk yapın demelerinin nedeni de bu işte. üretim olmayan ülkede nüfus artmalı ki işsizlik de artsın. işsizlik artsın ki sefalet de artsın. bir de bunun üzerine cehaleti de ekle ki kendilerine el açacak insan sayısı artsın.
Bu da ameriga'nın oyunudur. Çünkü niye? Bizi gısganıyor.
günümüz türkiyesine bakacak olursak aslında pek de şaşırmamak gerekir icabında.
Videosunu malesef izledim. Millet eliyle kunefe aliyordu ya. Ne kadar igrencsiniz cidden. 5 tl bi kunefe abi ya hadi 10 tl olsun. Icler acisi bi durum gercekten. Burda da dagitilsa canim kunefe cekse gidee dagitilan yerin karsisindaki yerden paramla yerim oyle rezil olmam ac.gozlu olmam.
bizim milletimiz bedava mezar bulsa içine girecek dereceye geldi bu nedir ya.
aynı zaman da ekonominin çok iyi olduğunu ve tüm dünyanın bizi kıskandığını söylerler. allahın anadoluları.
(bkz: başkası yerine utanma köşesinde bugün)
(bkz: #37309495)
siz olayı anlamamışsınız gençler. öznenin künefe veya atıyorum tulumba tatlısı vs olmasının bir önemi yok, önemli olan husus bedava olması.

yani demem o ki; bedava künefe değil bok dağıtsan yine o sıraya girip birbirlerini ezecekler. o yüzden o topluluktakilere yapılan çomar vs tarzı tüm ithamlar yerindedir. hatta azdır bile amk!
modern toplumumuzun batıya nasıl tatlı yenilmesi gerektiğinin dersini verdiği olaydır.
Aç gözlülük, pislik abidesi. O eliyle yiyen amına koyduğumun görgüsüzlerine ne söylenir bilmiyorum amk.
Ulan bunların yetiştirecegı çocuktan ne hayır gelir.. yesen ne yemesen ne.
Bu kadar hanzo insan mı olur amk!
akp ve chp seçmedir.
Türkiye kaçakçılığının en çok yapıldığı il hatay, köylerinde vs full kaçak elektrik, suriyeden sürekli kaçak ürünler, petrol getiriyorlar, mülteci getiriyorlar.

Tek bir insanı 100$ a getiriyorlar ve yeri geldi mi askere bile kafa tutuyorlar, şimdi mardindeki duvar hataya yaklaştı seyredin cümbüşü, kaçak hayatları bitmesin diye ne boklar yiyecekler.

Fakir insan görmemeniz normal.