1. 1.
  boğaziçi elektrik dağıtım anonim şirketi.
  1 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  istanbul un göbeğinde 1 hafta boyunca hergün elektrik kesilmesini sağlayan, cuma akşamı 18.00 de kesilen elektriği pazartesi günü 14.00 te tekrar vermeyi başarabilen, imalat yapanları çıldırtan kurum.*
  ... metin oktay
 3. 3.
  Sayaç sözleşmesini geç yaptığım için epey miktar para cezası yediğim kurum. Bu arada Kaçak şefliğindeki herkese teşekkürler, bir sorununuz olduğunda rahatlıkla gidebilirsiniz çok yardımcı oluyorlar..
  ... fberkg
 4. 4.
  http://www.bedas.gov.tr/
  ... vernon sullivan
 5. 5.
  yıllar önce Sayaç sözleşmesini geç yaptırdığımız için gelen para cezsını(o zaman küçük bir miktardı)ödemeyi unutmuşuz.bu tip unutkanlıklar bizim ailede genetik.hata bizde ok.peki işi gücü bunları takip etmek olan bedaş amirinin memurunun , bu borcu 5 yıl sonra hatırlayıp(ki biz tamamen unutmuşuz)kapımıza bilmem kaç faiz oranıyla icra memurunun eline verip gönderiyor.bizim işimizi onlar takip etmek zorunda değiller tabi.. fakat bir ceza makbuzunu 5 yıl bekleyip hatırlamak ta neyin nesi...? hadi 5 yıl biz arayıp sormadık. siz bu işi yapıyorsunuz siz niye beklediniz.1- ila 7-8 ayı anlarım bu yüzden fakat aklım bu 5 yılı almıyor.çok mu yoğunsunuz. personeliniz mi yeterli değil. değilse sorun kimde? ben neden 5 yıllık faiz ödemek zorundayım.halbu ki aylık olarak faturalarım ödeniyor.
  ... internettin
 6. 6.
  16 nisan 2008 son ödeme tarihli, 40 ytl tutarındaki faturamı ödemediğim için(fatura bize ulaşmış değil varlığından haberim yok üstelik başka borcum da yok) 18 nisan 2008'de bir ihbarname gönderip 26 nisan 2008 tarihine kadar ödenmediği takdirde elektriğimizi keseceğini bildiren şirket. ulan bu ne hız. nasıl tepki vereceğimi şaşırdım, sinirlerim zıpladı. lan varya...lan sana şimdi bişey demiyorum..
  2 ... minder amiri
 7. 7.
  allahın belası kurum, levent gibi yerde tam 3 bucuk saat elektrik kesintisi sağlayan sıçmık kurum *. aynı gün 1 bucuk saatlik kesintiyide bu kez kanyon civarında yaşatmış ultra süper(!) kurum* *
  ... zuhaaa
 8. 8.
  internet sitelerindeki borç sorgulama menüsünü kullanırken küfür rekoro kırdığım kurum. öyle bir hazırlanmış ki kimse sorgulama yapamasın mantalitesi hakim. yani google'nin kullanımındaki kolaylık kadar ipnelikle bezeli. hay sizin yaptığınız sitenin.
  ... abdullah bey
 9. 9.
  borç sorgulama ekranı kullanılırken bütün rakamların başına "0" rakamının eklenmesi gerekmektedir. evet böyle sikindirik bir gereklilik mevzubahis. yalnız benim sitemim bunu bulmak için 59 atraksiyon denemiş olmam. sadece şunu sormak istiyorum: bunu tasarlarken amacınız neydi? mütemadiyen vatandaşın ebesi ile halvete girmek mi?
  ... abdullah bey
 10. 10.
  borctan dolayı elektriğimiz kesilmemesine rağmen 17 tl acma kapama itelemis kurumdur. sorulduğunda faturanızı 3 gun gec odemissiniz diyebilende beyin fakirleridir.
  ... noyann