doğumun kokusudur.
şu an göğsümde uyuyan dünya tatlısının kırk şair birden olsam anlatamayacağım kokusudur.
Inanılmaz tatlı bir sey.
şekerli sıcak süt kokusu gibidir.
kafası ve boynu özellikle böyle kokar.
Kusmuk demişler hiç temiz bebek görmemişler demekki. Kusan her insan temizlenmediyse pis kokar.

Bebek kokusu dünyanın en güzel kokularındandır kimse aksini söylemez.
Huzur verir.
Cennet kokusudur. Evet.
Aşık olduğum koku. Mükemmel,harika,muhteşem.
ilahi bir kokudur, hele kendi yavrunuz ise..
Dünyanın en güzel kokusu.
Saf.
Temiz.
Masum.
Hiç kirlenmemeleri dleğiyle...
romantikleştirilmesi gülünç olan koku. çocuklarınızı seviyorsunuz ne hoş. lakin o kokladığınız şey ıslak mendil, pudra, bebe yağı, bebe şampuanı kokusu, bebeğe has bir misk-i amber değil. bol bol kimyasal kokluyorsunuz ve onu bebek kokusuyla bağdaştırıyorsunuz.

bebeklerin de ter bezleri olduğu ve dışkıladıkları düşünülürse, bakımsız kalmış bir bebek iğrenç kokabilir pekala.
Dünya üzerindeki en güzel, en masum kokudur o. Terlediklerinde kokuları daha da ortaya çıkar. Az önce 8 aylık yeğenim yatağımda uyudu. Odam cennet kokmuş resmen. iyi ki varlar onlar. Melekler.
Eşittir sevgili kokusu.

Aşk kokusu aşk.
Aile denilen o evin kokusu.
Allah ım her insana nasip etsin inşallah.

Edit. Bir evlat sahibi değilim ama isterim.
saçma sapan bir şeydir. bebek kokusu diye bişey yoktur. bebek mütemadiyen süt kokar. pudra kokar. kusmuk kokar altına sıçar o kokar. bebek dış etkenlere bağlı kokar. 2 hafta yıkamayın altını ıslak mendille değilde normal silin bakın bakalım nasıl kokuyor aq. bununla beraber dünyada en güzel kokan canlı yavru kedidir. yavru kediyi uykusundan sıcak sıcak kaldırıp göbeğini burnuna bastırıp koklamayan insan boşuna insan bebeğinin yapay kokusuyla romantiklik yapmasın. yavru kedi dediğin dış etkene bağlı kalmaksızın içinden içinden güzel kokar çünkü.
kokuyu bilmem de bebeğin kendisi aşırı tatlı. o tip tip anlamsız bakışları yok mu hele.
dişi bir şahıs olarak söylüyorum ki genelde osuruk kokusudur . bir de böyle yaşlılarınkine benzer bir kokudur .ıslak mendil kolonya yüzünden sanırım .insanların abarttığını düşünüyorum ayy çok tatlış anaç babaç bir insanım çok meyhametliyim benden harika ebeveyn olur insanları için müthiş ,orgazmik, mucizevilölö bir kokuymuş .
insanların bebek kokusundan kastettiği yeni doğmuş bebegin ilk 2 günkü kokusudur.

sacmasapan konuşup "ay yoo yok öyle birşey." diyen bi arkadaşım vardı. Bilinclendirdik de ayıldı. Salak bi kızdı.
Leş gibi süt kokusudur. Böyle yaklaşılamaz yanlarına. Iyy.
Çok fazla maruz kalırsanız evlenmeye falan kalkabilirsiniz aman diyim.

Bebeklerin doğmadan önce cennete beklediklerini düşünüyorum.
ay gece gece aklıma geldi huzurla doldum.
(bkz: dünyanın en güzel kokusu)
varoş bebeğiyse pis kokar.
bebek kokusu=süt kokusu.
güzeldir ama poğaça görünümlü bir bebek ayağına tercih edilecek kadar değil.