Olmayacak ilişkilidir.
Hayallerde yaşıyor bazı ibneler
Nur topu gibi liboş çocuklar dünyaya gelir bu ilişkide.

Rasim gibi mesela.
asla ve kat'a yürümez.
bir bdpli kız chpli erkek ilişkisi kadar uzun ömürlü sağlıklı uyumlu bir ilişki değildir.
bundan 5 ay önce sınıf arkadasımla cıkmaya başladım zaten yolluydu. amacımsa yiğişme kıvamına getirip çatır çutur yapmakti fakat kızın kürt oldugunu bilmiyodum. kız birgün mesaj attı beni dövecekler yetiş diye verdigi adrese gittim elinde pkk paçavrası ülkücüler tarafından dayak yiyo. ne yapsam beğenirsiniz kıza ve grubuna iki tanede ben patlattım.

edit: hey maşşallah negüzel eksilendi entrycaız.
doğacak çocukları chp' li olacaktır.
olasi bir turk dizisi senaryosu. kiz da doguda yasayan zengin bir ag kizi filan olur. cocuk da polis cocugu. cok tutar bu dizi, dedi dersiniz.
Ateşle barut ilişkisi taşır.
Bence büyük bir aşk olur.
ilişki değilde:

görsel
kısa sürecek ilişkidir.

asla yürümez hacım, boşuna umut bağlanmamalıdır. üniversite yıllarımda marjinal sol sempatizanı türk bir kız arkadaşım olmuştu. ben türkçü; o komünist, ne kadar uğraşsak da, istesek de olmamıştı. bu kadar keskin ideolojik fark ile 2 türk anlaşamazken, bahsi geçen iki kişi asla anlaşamaz. olamaz da zaten. boşuna zaman harcamayın.
üniversiteli ülkücü kimliğini gizleyip liberal takılan birkaç kişide gördüğüm mide bulandırıcı ilişkidir. genel olarak kızlar bdp yada diğer sosyalist geleneğe sahip insanlarken çocuklar lisede ocaktan çıkmamış üniversitede bu kimliğini gizleyip günü birlik ilişki yaşamaya çalışan kişilerdi. kürt-türk ilişkisi ayrıdır mhp'li-bdp'li ilişkisi ayrıdır. zaten olma ihtimali oldukça düşüktür. ileride yetiştirilen çocuğun pkk'lı kuzenleri olmasını istemiyorsa mhp'liler itinayla uzak durmalıdır. günü birlik ilişkileri ise geleneğim ve muhafazakar yapıma ters olduğu için desteklemiyorum.

lisede olmuştu en belirgini. sarışın ülkücü arkadaşım esmer ve kürt kızla çıkmaya başladı. bizimkinin ailesi aşırı milliyetçiyken kızın babası ülkücülerle çok kavga etmişti. ikiside her ortamda karşıt görüşlere demediğini bırakmıyorlardı ama bu ilişkileri 2 sene kadar sürdü. kız bir süre daha bizim elemanın peşini bırakmasada ülkücü arkadaşım bu zehirden kurtulmayı başardı. şimdi o zamanları gülerek anıyoruz.
yürümesi imkansız olan bir ilişki olur.
olabilir. Ama muhtemelen çok uzun sürmeyecektir.

Düşünsene kız karşına geçip özerklik diyor, bağımsızlık diyor.

Siker misin yoksa sabaha mı saklarsın?
ancak solcuların yapacağı iştir onlar sever böyle direnişçi ruhlu ayrılıkçı asi takımını...
Kız artık bdpli olamayacaktır.
okuyupta aklıma rojda walker esprisini getiren bir başlıktır.
ideolojiler insanın kişiliğinin ürünüdür. Bu yüzden durum sadece ideoloji farklılığı değil, aynı zamanda karakter farklılığıdır. Yani yürümeyecektir.
öylesine, aileleri o ideolojide diye ideolojileri zıtsa ikisinin de umrunda olmaz ama ikisi de katıysa bu konuda zaten çekim gücü bile olmaz. Fakat her insani siyasi görüşüne göre yargılamak şerefsizliktir o ayrı.
gerdek gecesine kadar sürecek ilişkidir.
bence bu ikisi evlenirse çocukları olursa kürtçe konuşan bozkurt çıkar söyleyim.
Antept'e okuyan bir arkadaşımın başrol oynadığı tanım. Öyle ki kendisi ülkücü olmasına rağmen kaptırmış kalbini üstelik 8 aydır da beraberler. Benim endişem doğan çocuk nasıl yetiştirilecek. iki kısmıda ilgilendiren bir mesele olduğunda nasıl bir tepki doğacak ve doğan tepkiler nasıl karşılık bulacak. Kısacası başlıbaşına problem teşkil eden bir ilişki.
Nasıl ülkücü ben değilim ama olan arkadaşlarım çok karakterli insanlar böyle birşey hayatta yapmazlar.
milliyetçi ruhunu katledecek olan ilişkidir.