bugün

başı açık olmaları. evet.
Kız olmaları.
başörtülü kızlar tarafından kıskanılmaları.
başlarının açık olmasıdır.
Aptal olmaları da bunlardan biridir.
Kocalarının köleleri olmamaları.
ebeveynleri öldüğünde miras paylaşımının laik kanunlara göre yapılmasına eyvallah etmeleridir.

tabi aynı özellik türbanlı kızlarda da mevcuttur. nedense?

hayır, aralarından numunelik bir tane çıkıp, "erkek kardeşlerime çift pay verilsin" demez.
en belirgin özelliğimiz özgürüz.

benim başım açık içerim de öpüşürüm de bara da giderim plajda güneşlenirim de en fazla ne derler kaşar mı biz medeniyet diyoruz. ama kapalı kız öylemi azcık dar bir pantolon giysin azcık ince bir şey giysin kapalı olduğu halde eleştirilir. bara girsin hadi bakalım herkes ne diyor. ya plajda kısa kolluyla oturdu diye ağzına gelenleri söyleyenler. bu kapalı kızlar iyi ev kızı olmak zorunda yemek yapmaları lazım temizlik bilmeleri lazım üniversite okusalar bile kafalar da ki yargı böyle. he sevgilisi olsa öpüşse adı orospuya çıkar çünkü o kapalı.

istediğinizi diyebilirsiniz umrumuzda değil istediğiniz kapalı kızla evlenmekte özgürsünüz emin olun kapanmamızı isteyen bir sevgili/kocayla olmak bizde istemiyoruz.
Kolay vermeleri.
orman kaçkını kılıklı aşağılık yobazlara "vermemeleri".

hoş zaten yobazların merakları da bir başkadır.

(bkz: yobazların ahlakı)

(bkz: ahlakı batıdan öğrendik)
O bakın öyle demeyin. Bir gün sinemadayim yanımda da türbanlı bir kızla sevgilisi oturuyor. Ulan daha film başlamadan başladılar sevişmeye siz hayırdır.
Parkta yiyişenler varken başı açıklara mı kaldı öpüşmek?

Zeki insanlardır.
Başlarının açık olması.
(bkz: Onu da ben mi söyleyeyim)
başı kapalı olup gülhane parkında kuytu köşede bakireyim diye sakso çekenleri de unutmadık.
ne kapalıya lafım ne açık olana her ikisininde iyi olanı iyidir.
Ne igrenc insanlarsiniz ya.
Turbanlı değil tesettürlüyüm o fahişe ruhlularla neden ayni kefeye koyuyorsunuz ki beni?
Açık arkadaslarimda var benden tek farklari baslarinin acik olmasi
Insanlarin tercihlerine saygi duyun artik.
Ateiste yahudiye hristiyana "herkes ozgur" diyenler neden konu muslumanliga gelince ayni seyi yapmiyor?
Herkesi genellemek kadar aptalca birsey yoktur.
Biri diyor ki kapalilar kuytu kosede sakso cekiyor digeri diyorki aciklar onune gelenle yatiyor
Ulan iki dk adam olun be yan etkisi yok!
Tesetturluyum henuz bi erkegin elini bile tutmadim ve ayni durumda olan acik arkadaslarimda var az edebinizle takilin.
evde kalmış olmalarıdır. allahü teala bunları islam dininin vecibelerini yerine getirmediği için evlerinde bırakmıştır. yazık..
Başlarının açık olması...
insanları kutuplaştırmaya ne kadar meraklısınız. Açık kapalı ne
osmanlı müslümanlığı örtünmeyi etnik grupların uygulamasına bırakmışken, osmanlı müslümanlığını unutturmak isteyen arap emperyalizmi, arap müslümanlığını öne çıkararak aramıza nifak tohumları saçmak istemektedir.
Insanlari ayristirmayin giyimi ile kusami ile.
Geri zekalı olmaları.
türbanlı olmadıkları için saçları çok yağlı kir toz toprak içindeki kızlardır. net..
saçları uzun olduğu için yaz aylarında saç dipleri toz toprak olur namaza yüzleri olmadığı için ezanda kulakları yoktur. toplum içinde hatta otobüslerde öpüşmekten hiç çekinmezler. daha fazla hatalarını yazıp rencide etmek istemiyorum..
Abi lütfen sen dini konulara girme.

T: normal insan olmaları, hepsinin farklı özelliklerde olması vb...