bugün

evet efendim...

başı açık, yani yüce allah'ın emir ve yasaklarına uymayıp ak partili bir ülkede yaşayan, dini öğelerin tam anlamıyla tayyip erdoğan tarafından uygulamaya konduğu, türk ve kürdün kardeşçesine sokaklarda halaylar çekerek mutlu mesud yaşamasına sebep olan, uluslar arası arenada emine erdoğan'ın oluşturduğu türk kadını imajını yerle bir eden, kız mıdır kadın mıdır bilemeyeceğim bayanları görmeye tahammül edememektir.

evet kardeşim aynen öyle! ben benim yaptırdığım, benim çöpçülerimin temizlediği o naif, o ince, o pahalı kaldırım taşlarının üstünde yürüyen, kırıtan, cilvelenen, böyle sanki sırf memeyle gezen bayanları görmeye tahammül edemiyorum kardeşim. benim ülkemde yaşayacak, tayyip erdoğan'ın kurduğu cumhuriyete sahip çıkmayacak, ulu önder başbakanımızın emir ve yasaklarını yerine getirmeyecek ve sokakta bu tarz dolaşacaksın. bunu ben kabul edemem, ben ve benim gibi ak partili dindarlar bir gün bacaklarını kırıp eline verecek ve ellerine terlik takıp dolaşacaksın bu sokaklarda ya da bacağına kezzap atarız veya suratına sen bilirsin.

herkes haddini bilicek ulan!
günaha girmememek istemekle ters oratılı değildir.
(bkz: ak partili ülke)
nereden nereye ha
saçtan bile tahrik olacak kadar uçkuruna düşkün şakirtlerin yaptığı eylem.
"benim çöpçülerimin temizlediği o naif, o ince, o pahalı kaldırım taşlarının üstünde yürüyen, kırıtan, cilvelenen, böyle sanki sırf memeyle gezen bayanlar" kısmıyla beni benden alan...
sona soruyorum arkadaşım 2002 den önce anan başörtüsü falan takıyormuydu takmıyorsa dinsizmiydi neydi dinine saygın biri ise ve o bal örtüsünü 2002 den sonra taktı ise niye 2002den sonra taktı takmaktaki amacı müslüman olmak mı 2002 den önce takmadı ise bu kadın ataistmiydi neydi?
gördüğü anda boşalan şakirt isyanıdır. saç teli, önce bir kıpırdanma oluşturuyor vücutlarında sonra sarsılarak boşalıyorlar heralde efenim.
sadece başık açık olan kadını sırf meme olarak gören abazanın haykırışıdır.
aslında benim duygularımın bir anlamda izdüşümü gibidir. bende sakalı göbeğine kadar inmiş takkeli uzun don ve yeşil pardesüyle gezen tarikatçılara tahammül edemiyorum.
şakirt söylemidir. gitsin karıncalarla oynasındır.
iran'da bile varken saçmalamaktır.
bakmazsan görmezsin bu kadar sıkıntı etme.
sadece başı açıksa tahammül edemediğim durum. insanda biraz toplum bilinci olur, başka yerlerini de açar.*
tayyip erdoğan'ın kurduğu cumhuriyet ne la* * *
Barbie bebeklerden tahrik olan insanların gerçekleştirdiği eylem.
- şşt kamil kim o be?
- hani lan nerde?
- saçlara bak kamil bak bak aynı miroslav stoch puu yakışmış mı hiç..
- sağğğ solll sağğğ solll
- ulan saçlarını diyorum kamil, saçlarına bak kadının
- geğl. geğl. kar puz za geğl. karpuz bi milyoooonnnn
hayretlere gark etmeme sebep olan söylem.
(bkz: rüyada entry girmek)
ulu önder tayyip?
ulu önder başbakanın kurduğu cumhuriyet?
benim yaptırdığım, benim çöpçümün temizlediği kaldırım?
ne içiyosan bende istiyorum.
acaba neyle kafa buluyorsanız, bende istiyorum durumu.
(bkz: beyni kapalı insan görmeye tahammül edememek)
Kendi tahrik olma duygusunu din yoluyla frenleyen model.
Kendi eşine dostuna genelde laf söyletmez ama gider (bkz: adrina lima) yı düşünür.
hayvan olduğunuza delalettir.
ahlakı, namusu kıyafette arayan zavallıların yaptıklarıdır.
bir trol düşüncesidir.
(bkz: sazan avi)
kısaca ''inanca saygı, düşünceye özgürlük'' cümlesiyle acıklanabilen durum. (bkz: ahmet kaya)
Özgürlük düşmanı, her gördüğüne azandır.
içinde bulunduğum ruh halidir. Keşke intihar etseler.