bugün

cnyt in açıp sonra vazgeçtiği konudur . (bkz: Spekülasyon düşünce yetmezliği).
yobaz insan iddiasıdır.
başörtüsü, islam dininin temel taşı olarak düşünülürse doğrudur. * *
(bkz: kelime i şahadet yerine başörtüsü)
herkesin gideceği yeri allah bileceğinden geçerli bir durum değildir. ama allah ın emirlerine uymak elbetteki o nun rızasını kazanmak için önemli ve gereklidir.
aslında mantıklı düşününce doğru olabilitesi olan iddiadır.
(bkz: başörtüsü denince akla prezervatifin gelmesi).* *
aborjinler don bile giymez . onların heryeri yanacaktır.
komik şey.
bu sıcaklarda türban takıp pişenlerin yanında bir hiçtir. ulan sanane amk kim nereye gidecek sikik!!!
ne meraklıymışsınız amk herkesi cennete sokmaya.

sanki kendiniz garantilediniz cenneti de başkaları kusur kaldı!
Herkesin cezası kadar daha doğrusu affedilmedikleri kadar yanacakları yer cehennem. Yani avret yerini gösteren kadın da cezasını çekecektir.
not: helal olmayan erkeklere saç da avret yeridir bilginize.
kuranda örtünme tavsiye düzeyindedir, yani diğer suçlar ve haramlar gibi yapmayana cehennem veya başka bir ceza bildirmez. günaha sevk edebilecek sakınılması gereken bir durum olarak tanımlanır ve yorumlanır. kadının ganimet malı gibi kaçırılıp götürlmesinin doğla görüldüğü o zamanda müslüman kadınların dokunulmazlığı ve özgürlüğünü simgelerken günümüzde tam tersi bir durum söz konusudur. ayet zamanında kadını özgür ve dokunulmaz kılan örtünme bu gün onu ikinci sınıf ve mal durumuna düşürüyor.
bakın bakalım başörtüsü takmayan müslüman bile gitse ne olur ?

cehennem meleği olan malik'in peygamberimize beyanlarından bir kısım:

bir alay hatunlar gördüm; bunların saçlarından asmışlardı. bunlar için: kimlerdir? diye sordum; malik şöyle anlattı:

bunlar, şu kadınlardır ki; yüzlerini ve saçlarını örtmeyip erkeklere gösterirler. kocalarından başkasına zinetlerini açarlar. kocalarına eza ve cefa ederler.
inanca göre değişen fakat müslüman bir kadın için uyulması gereklidir. Başörtüsü takmıyor diye cehenneme gidecek denemez çünkü bunun kararını verecek olan Allahtır. merhameti çok büyüktür hiç bir zaman ümit kesilmemelidir.
kadınlar için doğru olduğu düşünülen durumdur. doğrulaması ölünce olacaktır.

acele etmemenizi öneririm, burda değil cehennemde yanılacak.

yok hayır o değil de gerçeği söyleyince anormal biz oluyoruz amk.

bu arada cehennem kendisine inanmayanları yakmayacakmış.

(bkz: iman amel ilişkisi)
Soğuk bana göre deil zaten.Sıcak hava insanıyım ben.
cemaatlerde yaşanan seks skandalları(aslında zina denmesi daha mantıklı) esnasında türbanlarını çıkarmayanlar yanmayacak.
başörtüsü takmayanların cehenneme gidip gitmeyeceğine yalnız allah karar verir.
bahsi geçen cümleyi savunan ya da söyleyen insana "sen mi yakıcan lan" diyerek anlık şok verip oradan uzaklaşmak gerekir. böyle de asılsız, saçma bir iddaadır.
Kendini yaratan sanıp insanların amel defterlerini dürdüğünü sanan yavşak sözü.
yalandır.
Kendinden çok emin konuşan kişi beyanıdır.
Etkilendim lan ne olur ne olmaz, ben kendimi sağlama alayım.
http://galeri.uludagsozlu...emde-yanacak-olmas%C4%B1/
Not: arkadaki benim.*
(bkz: başörtü takanların cennete gidecek olması)
Inkar edilemez. Saçının bir tek teli dahi görünenler 80 yıl cehennemde yanacak.
gerizekalı beyanatıdır.
takanların da yanacağı gerçeğini değiştirmez.

(bkz: takva)