bugün

yalnız bak, işin içinde uyumsuzluk var. zira başörtüsünün sebebi "helaliniz olmayan er kişide şehvet uyandırmayın"dır. eğer ki, başı açık bir hanımdan daha fazla şehvet uyandırıyorsa başörtüsü, dinen yasaklanmalıdır. dinimizin kuralları maddi şeylere göre değil, manevi şeylere göre verilmiştir. yani önemli olan başörtüsünü bayrak gibi takıp dolaşmak değil, karşı tarafın sizden etkilenmemesini sağlamaktır.

eğer dediğiniz gibiyse, iş çok yanlış bir yere gidiyor, benden söylemesi.
Açık hanımların da başörtülü hanımlardan daha edepli olmaları.
adam fantazi dünyasında bir 'başörtülü' imajı yaratmış. tespitte o yüzden gerçeklik dışıdır.
tabi baksana piyasaya seks işçisileri kadınlar önceden çok açık dekolte giyerlerdi şimdi başörtüsü kullanıyor müşteri çekmek için. başörtüsünün en büyük etkisi yüzü ön plana çıkarması ve makyajı yapınca etkisini artırıyor. zaten başörtüsüne karşı olan yasaklamaya çalışan kadınların açılması için beynini yıkayan kapitalist kadın kuaförleri lobisidir. yoksa brezilya fönü, keratin, kaynak, çıtçıt, fön ne önemi var.
O yuzden kapanio gunumuz kizlari ztn aksesur olarak kullaniolar birazda ruj makyak tmm.
-Hanım karı.
Karı bayan.
Ne hoş kadın bayansıız, digerleri ırıspıdır! Benimla izdivaci kabul edirseniz sizi yatakta da başörtülü görmek isterem, çünkü ben öle sevirem.
güzellik bakışlardadır.
(bkz: Bölücülük)
(bkz: türbanlıların açıklardan daha çok makyaj yapması)
en azından benim gözüme daha güzel görünüyorlar.
annelerinden başörtülü veya açık olarak doğdukları için herhaldedir. (bkz: genetik)
bilimsel olarak da ispatlanmış durumdur.

açık kadınların nuru söner.
Kapalı ayran da açık ayrandan daha sağlıklıdır. Eksisozluk.com 'daki başlığı birebir kopyalamak pek sağlıklı değildir.
yadsınamaz gerçektir.

kıskananlar çatlasın.
(bkz: başörtüsünün tarihçesi)
(bkz: sümerlerde başörtüsü)
(bkz: işte ben böylelerine küfür ediyorum)
Başını örtüp aynı zamanda dikkat çekmeyi başarmış demektir. Bu da aslında örtünmenin gayesi dışına çıktığını gösterir. Kısa kol t- shirt, dar kot, full makyaj vs vs... Ama başta başörtüsü. Bu tesettür değildir. Sadece saçını kapatmaktır.
Doğru bir tespit ama aklım ermez benim buna birde yani.
saçma sapan boş beleş genelleme. önemli olan kalp güzelliği gibi iğrenç bir geyiği yaptırmayın bana.
Açık olunca "kadın". Kapalı olunca " hanım".
Küfür edecem de hem açık hem oruç olunca da insan küfrüne de orucuna da kiyamiyor.
güzelleşmek için botoks yerine başını örtmeye yönelten tez.
o zaman dilek öcalana da bir başörtüsü şaapalım.

için güzel değilse neylesin bez parçası?
görece bir ifade. Ne'ye göre neresi güzel açıklardan? madem gizli sen nasıl gördün güzelliğini? başlığı açan uslanmaz bir ırz düşmanı sapık, kapalıları böyle inceleyen biri açık hanımlar hakkında neler yapmamıştır.
o kadar guzeller ki; eger acilirlarsa aklimizi oynatacagimizi dusunup bizi koruma amacli kapaniyorlar.
Başörtü kadının fıtratında vardır. Kadınlara da yakışıyor. Erkek olsaydım hani tercihim başörtülü olurdu.
Nur cemâllli kadınlar.bi tane de kucağımda var. Allah(cc) artırsın.
(bkz: açık kadın)