bugün

her sözlükte çeşitli numuneleri bulunan zavallıdır bu. bir başlık açar, turan dursun kitaplarından bir cümleyi okuyarak gelip sözlüğe yazar, vay bee... ne kadar kolay değil mi bir inancı yıkmak çürütmek...

ulan hırbo, 1400 yıldır yıkılmamış bir din, senin gibi biraz önce çektiği otuzbirin spermleri kurumamış ergen ateistin salvoları ile mi yıkılacak?

hadi koş aynaya bi bak, yeni bir sivilcen çıkmış, onu patlatırsan daha çabuk kurur. yarına da yeniden otuzbir çekebilirsin...
bunu yapması için savaş açması gerektiğini bilmeyen zavallıdır.
bunu yapması için önce benim cesedimi çiğnemesi gereken zavallıdır.
(bkz: dinsizlerin din tartismasi)
aykırıyım görüntüsü vererek ilgi toplamayı düşünen kişidir.
"başlık açarak islamı kurtarabileceğini sanan akıllı",
"başlık açarak vatanı kurtarabileceğini sanan akıllı" ile aynıdır..
cehennemin dibini boylaması gereken zavallıdır.
aslında başlık açarak islamı yıkamayacağını bildiğinden, kuyruk acısını başlıklara dökerek
bir nevi kendini avutuyordur. yazııııık.
çok vardır bu zavallılardan. neyi kime kanıtlama çabasındadırlar çözemedik doğrusu.
bir başlıkla islamın yıkılabileceğini sanan pazarcı olarak düzenlenmesi gereken konudur.
gerçekten zavallıdır. kendi kafasında olayları yaşar ordan burdan 3,5 bişey bulur gelir sözlüğe yazar. sonra altına bi entry girer birisi ayarı yer. ondan sonra ne mi olur ? sağda sola cırlamaya başlar.

(bkz: kaburganı sökerler)
zavvallı olduğu kadar da, acınılacak ve üzülünecek kişidir. böyle kişilere allah ıslah edsin denir. çünkü o allah sonsuz rahmet ve merhamet sahibidir.
islamı sanal alemde,sözlük köşesinde yüceltmeye çalışanlar kadar zavallıdır.
muhtemelen boş çaba içinde olduğunu kendide biliyordur. * * *
aslında içten içe islam dininin belirttiklerinin doğru olduğunu anlayan, ancak işine gelmediği için inanmak istemeyen bünyelerin kendine yandaş arama gayretidir. sözlükteki bir ateistin budizm, hinduizm,yahudilik yada hristiyanlık hakkında başlık açtığı görülmemiştir. varsa yoksa islam diniyle ilgili mesnedi olmayan iftiralar atarlar. onlara göre öcü bellidir. ama keşke bilseler. islam dini'nin ne kadar güzel olduğunu. en önce islam diniyle ilgili başlıkları onlar açardı.
asıl zavallı olan böyle bir beklenti içinde olanları ciddiye alıp başlık açandır .
hiç kafaya takılmaması gereken durumdur zira ezelden beri islam düşmanları var olmuştur. herkes kendinden sorumludur. sinir yapmayıp kendini ve kendi acizliğini bilmeyen bu insanları muhatap almamak gayet mantıklı ve olumlu bir davranış olacaktır.
Acilan basliklari gurur meselesine donusturen, elestriye acik olmayan, bu gun hala seyhulislamin emrini bekleyen, zavalli, rezil yobaz'dan kat be kat zekidir...
tanırım iyi çocuktur.
inananlara göre kafadan kaybetmiş kişidir. ama o şansını olumluya çevirmek son ana kadar elindedir. ben şahsen zavallı olarak bile adlandırmam. bana düşmez açıkçası!
allah ın cehennemi insanlarla dolduracağım sözü/#8186642
başlık açarak, başını açarak ya da baş açtırarak islam'ı yıkmak mümkün değildir. sadece insanların dinlerini daha iyi tanımalarına sebep olunmaktadır.
yıllarca haçlı seferleri ile ağabeylerinin yıkamadığı bir dini, bir başlıkla yıkacağını ya da yıkılacağını düşünmek abesle iştigaldir.
kafirler patlasa da çatlasa da allah (c.c.) nurunu tamamlayacaktır.

ey allah'ım ve o'nun gönderdiği din olan islam;

"Sen yine sükutu giyin! Dilersen hiç konuşma. Ben kelamlarımı çürüttüm yolunda.Çarpsada bir tokat gibi yüzüme, her harfi yoluna heceledim. Ve bilesin üstüne aşkı giydirdiğim, Söz verdim ben bu yüreğe, Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim." (hz. mevlana)
yıkılmıyorsa; yanıt verebilme ihtiyacı neden varsındır?
maalesef sözlük bünyesinde çok fazla olan zavallılardır.
etkisiz elemandır.
bir$eylerin farkında olmayan yazardır. zanneder ki buraya yazdıklarını tüm müslümanlar okuyup "vayy be adama bak bizim bildiklerimizi çat diye nasılda yıktı" diyor. bilmesi gereken bir$ey vardır o da burada velev ki dı$arıda kimse sikine bile takmamaktadır onu. yazıktır. $efkat gösterin.
ülkemizde zaten islam yaygındır. bu tipler islamdan uzak, iğrenç örümcek beyinleri olduğunu kanıtlar.