bugün

ODTÜ'de çıkan olaylarla ilgili konuşan Erdoğan, "'Ben yaptım' tavrı ne kadar yanlışsa 'ben istemiyorum olmayacak' tavrı da o kadar yanlıştır. O kadar faşizandır" dedi.

Kendi Kurduğu cümlesinde Kendisinin de olduğunun farkında olmayan Başbakan.
gene ne saçmalayacak diye beklerken son derece mantıklı sözlerle karşılaşıp göt etmiştir.

çok haklısın tayyip, ben yaptım oldu son derece faşizan bir tavırdır. ancak odtü'deki olaylar "ben istemiyorum, olmayacak" tavrından değil, birileri ben yaptım oldu dedikleri için çıkmıştır. yani ortada tek bir faşizan tavır var; o da sizinki.
başbakanın, faşizan tavırlar içinde olduğunu kabul ettiği açıklamasıdır. şaşırtmıştır.
(bkz: adamın gol diyor)
Her konuşması çelişkilerle dolu başbakanın odtüdeki ağaç katliamı hakkında yaptığı yorumdur.
Gelenek değişmemiş, hatta diğer yorumlarıyla çelişmekle kalmamıs kendisiyle de çelişmiştir.
''geldi yine tipini miktiğim'' derken aynaya bakmak.
o mübarek ağzından ne çıksa doğrudur.

yorumu ne bilmiyorum ama yine de doğru olduğunu düşünüyorum. yaşasın var olsun başbakanım.
margaret thatcherin işçi sevgisine benzedi.
melih gökçek'i akp'den yeniden büyükşehir belediye başkanı adayı yapmamak için erdoğan'ın bilerek yaptığı yorumdur. zira ankara'da iş öyle iken taksim'de topçu kışlası dayatmasında iş başkadır! ileri ki günlerde çıkıp "bak melih, sen burada işi beceremedin, halkın tepkisini çektin. artık seni aday gösteremem!" diyecekler melih'e...

burada odtü kullanılmaktadır, yarın başka kurum kullanılır.
kendisiyle çelişen bir başbakan olduğunun kanıtlarındandır.

dilerim bir gün kendisi de farkeder kendindeki bu tuhaflığı.
(bkz: Kendi kendine ayar veren başbakan)
Bir, allah tan korkarız kuldan utanmasak da değildir.
Ben yaptım tavrı yanlışsa eğer bu kadar afiş poster hayaldi gerçek oldu asrın lideri gibi sözler neden sorusunu akla getirir.
balık hafızalı bir toplum için yanar döner sözlerin bir önemi yoktur, burada anlık çıkıştır önemli olan, etkiledin etkiledin, etkilemedin o zaman bitersin, düşünce olarak kişinin bünyesine nasıl işlediğinin bir önemi yok, yeter ki bir şekilde işle.. işte başbakanın metodu budur,, öte yandan balıkların zaten sorgulamak gibi bir yeteneği olmadığı için bu metot her zaman işe yarar, yaramıştır..
mahallende böyle bir çocuk olsa, dinlenir dinlenir tekrar döversin. öyle bir olay bu. insan amerikayı israili bazen anlıyor hakikaten.
kendi kalesine gol atıp sevinen futblcuları akıllara getiren bir açıklama.

adam kendinde değil la.
Hunharca vatandaşın beynini yıkamaktadır.
sergen yalçın ın yetenek sizsiniz yorumları kadar dengesiz alakasız yorumdur. gün geçtikçe dibe vuruyorsun adamım farkında mısın? cemaat da desteği çekti, sermaye ve amerika da kendi pisliginde bogulacaksin.